Rodinný dom | Jánosa Aranya | 120 m²
Na predaj: Zánovný 4-izbový bungalov s garážou a záhradou v pokojnej časti Dunajskej Stredy Po
269,000 € 2242 €/m²
Rodinný dom | 95 m²
Na predaj dom v tvare kocky postavený v roku 1970, kompletne zrekonštruovaný s modernými rozvod
Info v RK
Rodinný dom | Poštová | 110 m²
RB HOME Reality ponúka na predaj novostavbu 4-izbový dvojdom v lukratívnej lokalite Florida Vil
230,000 € 2091 €/m²
Rodinný dom | 108 m²
Ponúkame Vám na predaj moderný rodinný dom s úžitkovou plochou 108 m², ktorý je ideálny pre týc
229,990 € 2130 €/m²
Rodinný dom | Veľkoblahovská cesta | 150 m²
Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Duna
509,000 € 3393 €/m²
Rodinný dom | Ulica Imre Madácha | 280 m²
Ponúkame na predaj 5-izbový, poschodový rodinný dom s úžitkovou plochou 280m², ktorý poskytuje
189,900 € 678 €/m²
Rodinný dom | 108 m²
Hľadáte nové, úsporné bývanie pre vašu rodinu? Realitná kancelária emme reality ponúka Vám na
269,000 € 2491 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 551 m²
Assenzio Property ponúka na predaj výnimočnú vilu v obci Kútniky – časť Blažov, len na skok od
Cena dohodou
Rodinný dom | Dunajská | 127 m²
Ponúkame na predaj kompletne zariadený 4-izbový rodinný dom v prémiovej lokalite v Dunajskej
338,000 € 2661 €/m²
Rodinný dom | Florida park | 109 m²
Ponúkame na predaj moderný a elegantný 4-izbový rodinný dom typu dvojdom v exkluzívnej a vyhľad
274,000 € 2514 €/m²
Rodinný dom | Malotejedská | 408 m²
Ponúkame Vám na predaj 7 izbový rodinný dom v Dunajskej Streda v tesnej blízkosti Termálneho kú
350,000 € 907 €/m²
Rodinný dom | FLORIDA VILLA PARK | 108.06 m²
Realitná kancelária A-W Real Vám ponúka na predaj nádherný, atraktívny, priestranný, samostatne
249,990 € 2313 €/m²
Rodinný dom | Malé Blahovo | 110 m²
A-W Real z poverenia majiteľa Vám ponúka na prenájom pekný, moderný rožný 3-izbový rodinný dom
1,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 180 m²
5 IZBOVÝ POSCHODOVÝ RODINNÝ DOM S 2 GARÁŽOU V RADOVEJ ZÁSTAVBE VO VYHĽADÁVANEJ ŠTVRTI MEST
228,000 € 1267 €/m²
Rodinný dom | Zelená | 95 m²
Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový zariadený dom v Dunajskej Strede na Zelenej ulici. Okná sú pl
900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Pókatelek | 585 m²
Hľadáte veľký rodinný dom, ktorý by vedel spĺňať Vaše nadštandardné požiadavky? Ponúkame Vá
559,990 € 957 €/m²
Rodinný dom | GARDENTOWN | 210 m²
Hľadáte dom, ktorý nie je len „ďalšou novostavbou“, ale premysleným priestorom vytvoreným s dôr
489,000 € 2329 €/m²
Rodinný dom | 107 m²
Na predaj moderný 4-izbový rodinný dom – Dunajská Streda, Florida Park Ponúkame na predaj príze
245,000 € 2290 €/m²
Rodinný dom | 127 m²
Spoločnosť A-W REAL Vám ponúka na predaj: 4-izbový rodinný dom v meste Dunajská Streda, v novov
339,000 € 2669 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
🏡 Na predaj – prémiový rodinný dom v obľúbenej časti Dunajskej Stredy pri termálnom kúpalisku.
273,000 € 2730 €/m²
Rodinný dom | 220 m²
🏡 Na predaj priestranný dvojgeneračný rodinný dom blízko centra mesta Ponúkame na predaj pries
210,000 € 955 €/m²
Rodinný dom | Žitnoostrovská | 144 m²
Ponúkame Vám na predaj kompletne prerobený dom v kľudnej časti mesta Dunajskej Stredy. Rodinný
249,900 € 1735 €/m²
Rodinný dom | Topoľníky | 200 m²
Ponúkame Vám na predaj vkusný 4-izbový rodinný dom s garážou v obci Topoľníky. Rodinný dom má d
199,900 € 1000 €/m²
Rodinný dom | 153 m²
Ponúkame Vám predaj moderný, priestraný 4-izbový samostatne stojaci rodinný dom v tichej a vyhľ
249,990 € 1634 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.