"REZERVOVANÉ" - POSLEDNÝ VOĽNÝ BYT SO ZÁHRADOU V TOMTO PROJEKTE

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Lipnická | 96.65 m²

Užívajte si pravý komfort bytu s výhodami rodinného domu! Predstavujeme Vám svetelný 3-izbový b

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

295,000 € 3052 €/m²

Na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom s garážou, veľkou záhradou 607 m2, bazénom, záhradným domčekom a nechtovým štúdiom – Dunajská Lužná, Senec

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Lipová | 192 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v tichej a pokojnej lokalite obce Dunajská Lužná, le

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

534,900 € 2786 €/m²

DIRECTREAL|Praktický 4-izbový rodinný dom v dvojdome pre rodinu v tichej a pokojnej časti Dunajskej Lužnej

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Fialková | 102 m²

Directreal Next Home - Na predaj 4-izbový rodinný dom v dvojdome – Dunajská Lužná Ponúkame na

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

305,000 € 2990 €/m²

Predaj moderný 4-izb. rodinný dom Dunajská Lužná Vily Lužná

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Pri kniežacích mohylách | 132.4 m²

📍 Lokalita: Pri kniežacích mohylách, Dunajská Lužná 🏡 Dispozícia: 4-izbový rodinný dom 📐 Úžitko

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

489,900 € 3776 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - BOSEN | RD s bazénom a hosťovským domom, 133 m2, ul. Narcisová, Dunajská Lužná - Košariská

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Narcisova | 133 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, ktorý sa nachádza v obľúbenej lo

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

349,000 € 2624 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ - BOSEN | 4 izb. rodinný dom so záhradou, možnosť 5 izieb, Dunajská Lužná, 151 m2

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Višňová | 151.08 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom v radovej zástavbe, nachádzajúci sa v obľ

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

299,990 € 1986 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Apartmánový komplex s plážou a wellness, Košariská

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Nové Košariská | 777 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj wellness penzión v mediteránskom štýle s vlastnou plážou a 5 a

Publikované: 17.06.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

1,750,000 € 2252 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Moderný 4 izbový rodinný dom bungalov Dunajská Lužná len 6km od Bratislavy

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Zámočnícka | 115 m²

Ponúkame vám moderný 4 izbový jednopodlažný rodinný dom typu bungalov s plochou strechou a čis

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

319,900 € 2782 €/m²

HF&HD| PREDAJ 5-izbový rodinný dom,156m2,pozemok 600m2 v uzavretom areáli v obci Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | 156 m²

HF&HD realitná kancelária Vám ponúka na predaj 5-izbový, rodinný dom, 156m2, pozemok 600m2 v uz

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

360,000 € 2308 €/m²

KÚPA Rodinný DOM Dunajská Lužná okolie-hľadáme pre záujemcov z obhliad

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme RODINNÝ DOM 3+izbový (ideálne 4 izbový) na predaj v obci Dunajská Lužná a okolie pre z

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Dunajská Lužná

Cena dohodou

Na predaj 6 izbový dom s 3xgarážou v centre Dunajskej Lužnej

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Krížna | 306 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom s dvoma nadzemnými podlažiami, pivnicou a samostatne

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

445,000 € 1454 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23082)
Reality v Martine (771)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Upresniť hľadanie