Rodinný dom | 120 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom s príjemnou atmosférou a veľkorysým pozemkom, ktorý vás očarí u
169,900 € 1416 €/m²
Rodinný dom | 230 m²
Predaj rodinného domu v Ožďanoch. Popis nehnuteľnosti: Ponúkame na predaj rodinný dom nachádz
135,500 € 589 €/m²
Rodinný dom | 75 m²
Ponúkame na predaj zrekonštruovaný rodinný dom (drevenicu) v katastri obce Hradište okres Poltá
139,400 € 1859 €/m²
Rodinný dom | Kutnohorská | 102 m²
ZÁKLADNÉ ÚDAJE: - lokalita: Banská Štiavnica, ulica Kutnohorská - veľkosť pozemku: 893 m², - ob
125,000 € 1225 €/m²
Rodinný dom | Družstevná | 240 m²
Ponúkame na predaj priestranný 6 izbový dvojpodlažný rodinný dom v najväčšej a najmodernejšej o
54,000 € 375 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný rodinný dom v slušnej obci Veľká Čalomija. Štvorizbový rodi
85,000 € 425 €/m²
Rodinný dom | 95 m²
Ponúkame Vám na predaj čiastočne zrekonštruovaný prízemný rodinný dom s letnou kuchyňou v obc
57,900 € 609 €/m²
Rodinný dom | A. Petöfiho | 104 m²
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v priamom centre mesta Lučenec. K domu je možné d
159,990 € 1538 €/m²
Rodinný dom | 170 m²
Na predaj prízemný rodinný dom kolaudovaný cca v roku 1990, po rekonštrukcii v obci Kalinovo. R
195,000 € 1147 €/m²
Rodinný dom | 80 m²
Na predaj zariadený rodinný dom v obci Kokava nad Rimavicou. Dom je po čiastočnej rekonštrukcii
56,000 € 700 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 170 m²
Na predaj prízemný rodinný dom v obci Rovňany okres Poltár, po čiastočnej rekonštrukcii. Na poz
89,900 € 529 €/m²
Rodinný dom | priame centrum | 190 m²
Ponúkame Vám na predaj dva samostatné prízemné rodinné domy v centre meste Lučenec. Ak hľadáte
Cena dohodou
Rodinný dom | 150 m²
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v meste Lučenec, pri parku, v tichej uličke, s garážou a dre
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 72 m²
Na predaj moderný rodinný dom – Ožďany Ponúkame na predaj útulný a úsporný rodinný dom v obc
165,500 € 2299 €/m²
Rodinný dom | Komenského | 220 m²
Simcity Real Estate Vám ponúka na prenájom technologicky vyspelý a nadčasový 5i rodinný dom, kt
2,500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 220 m²
Na predaj: výnimočný rodinný dom v Mýte pod Ďumbierom Ponúkame na predaj výnimočný rodinný dom
371,000 € 1686 €/m²
Rodinný dom | Paľa Bielika | 220 m²
EXKLUZÍVNA NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU – KAČICA, BANSKÁ BYSTRICA Dom sa predáva v stave HOLODOMU
670,000 € 3045 €/m²
Rodinný dom | Slobody | 160 m²
Hľadáte priestor, kde sa spája charakter poctivej kamennej stavby s víziou moderného bývania? P
199,900 € 1249 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
Tím VICTORY REALITY ponúka na dlhodobý prenájom kompletne vybavený rodinný dom s praktickým dis
1,500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Dolná | 140 m²
Realitná kancelária Pekné Bývanie, spol. s r.o., v zastúpení Jána Halgaša, Vám ponúka na preda
288,400 € 2060 €/m²
Iný objekt na bývanie | Nezadaná | 247 m²
Rodinný dom na predaj v lokalite Slovenské Ďarmoty v okrese Veľký Krtíš Nehnuteľnosť v tichom,
299,000 € 1211 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v osade Prieloh v okrese Veľký Krtíš, na veľkom pozemku (9756 m2
120,000 € 600 €/m²
Rodinný dom | Vinohradnícka | 256 m²
Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom s úžitkovou plochou 256m2 na ul. Vinoh
219,000 € 855 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 60 m²
Ponúkame na predaj pôvodný vidiecky dom v obci Čelovce v okrese Veľký Krtíš. Dom (približne 60m
34,900 € 582 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.