Rodinný dom | 200 m²
Ponúkame Vám na prenájom 4 izby v rodinnom dome v obci Opatovce nad Nitrou v tesnej blízkosti
300 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 200 m²
Ponúkame Vám na predaj dom v Obci Malá Lehota okr. Žarnovica. DOM: Samostatne stojací jednopo
149,990 € 750 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v obľúbenej a vyhľadávanej časti Čierne mesto v Prievidzi. Táto
269,900 € 1799 €/m²
Rodinný dom | 130 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 3 izbový rodinný dom v Lietavskej Svinnej. Rodinný dom o zast
212,000 € 1631 €/m²
Rodinný dom | 170 m²
So súhlasom majiteľa Vám spoločnosť MAXA reality ponúka na predaj priestorovo veľkorysý 6-izbov
238,900 € 1405 €/m²
Rodinný dom | 0 m²
Hľadáme pre klienta rodinný dom v Senici, časať širšie centrum mesta. Dom ideálne jednopodlaž
300,000 €
Rodinný dom | 210 m²
Vo výhradnom zastúpení Vám MAXA reality ponúka na predaj veľmi pekný rodinný dom s veľkým pozem
215,000 € 1095 €/m²
Rodinný dom | 96 m²
Vymeňte byt za priestor, súkromie a pokojné bývanie v rodinnom dome. Spoločnosť MAXA realit
295,000 € 3073 €/m²
Rodinný dom | 424 m²
Ponúkame Vám na predaj dom v obci Horná Lehota. Obec leží v atraktívnom prostredí južnej časti
59,500 € 140 €/m²
Rodinný dom | 190 m²
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Malá Čausa neďaleko Prievidze. Dom je postavený na ve
189,000 € 1047 €/m²
Rodinný dom | 0 m²
Hľadáme pre konkrétnych klientov rodinný dom na kúpu. Preferovaná lokalita je Staré sídlisko v
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 190 m²
189,000 € 995 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
MAXA REALITY ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, situovaný v malebnej kopaničiarskej
110,000 € 883 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 250 m²
Ponúkame na predaj exkluzívny rodinný dom v malebnej obci Ratkovce, ktorá sa nachádza v Trnavsk
450,000 € 1800 €/m²
Rodinný dom | Seredská | 140 m²
Na predaj priestranný rodinný dom s veľkorysým pozemkom v mestskej časti Šulekovo – Hlohovec
154,000 € 1100 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 280 m²
Exkluzívny 4‑izbový rodinný dom v Dvorníkoch pri Hlohovci – pokojné bývanie s výbornou dostupno
145,000 € 518 €/m²
Rodinný dom | Dolné Orešany | 115 m²
Realitná kancelária Reality Bičiar vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok so
139,000 € 1209 €/m²
Rodinný dom | Sládkovičova | 280 m²
EXKLUZÍVNA PONUKA | Priestranný dvojpodlažný rodinný dom s garážou, kompletným podpivničením a
225,000 € 804 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 240 m²
Priestranný rodinný dom v centre obce Madunice TEL.ČÍSLO: 0910 656 252 Komfortné bývanie s ve
165,000 € 688 €/m²
Rodinný dom | Ladislava Novomeského | 120 m²
Rodinný dom s veľkým pozemkom v tichej lokalite – Hlohovec, časť Šulekovo TEL.ČÍSLO : 0910 656
Cena dohodou
Rodinný dom | 162 m²
Rodinný dom bol postavený v roku 1978, je zateplený, s novou zrekonštruovanou strechou. Výhodo
150,000 € 926 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 71 m²
Rodinný dom s veľkorysým pozemkom a výbornou dostupnosťou – ideálny základ pre váš vysnívaný do
73,000 € 1028 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI: Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rodinný dom, ktorý má dve samo
220,000 € 1833 €/m²
Rodinný dom | Bratislava - Devín | 245 m²
realitná kancelária BIČIAR ponúka na predaj exkluzívne bývanie v trojpodlažnom dome s dvoma byt
669,900 € 2734 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.