ZĽAVA 5000€ - BA RUŽINOV - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 3I BYT s garážou - Vietnamská ul., 77 M2, loggia, balkón, 2x KLIMATIZÁCIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²

Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

314,990 € 4091 €/m²

Top
Top

BA Dúbravka - Villa Rustica - LUXUSNÝ 4i, 109m2, 2x balkón, loggia, 2x garážové státie, LES, CHKO, uzatvorená ulica

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 109 m²

Predáme atraktívny 4 - izbový byt v prémiovom projekte Villa Rustica ktorý bol realizovaný v no

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

450,000 € 4128 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

BAI - Wilsonova - 2i, úžasná lokalita, balkón, vlastné kúrenie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Wilsonova | 58 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, na Wilsonove

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

239,990 € 4138 €/m²

Top
Top

ZĽAVA 3000€ BA Ružinov - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 4i BYT - Sklenárová ul., 80 M2, výborná lokalita, klimatizácia

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Sklenárova | 79 m²

Exkluzívne predáme 4 izbový kompletne zrekonštruovaný a krásne zariadený byt, Bratislava – Ruži

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

346,990 € 4392 €/m²

Top
Top

BA Staré mesto - VYDRICA - LUXUSNÝ 2i BYT v novostavbe, 60 m2, terasa, odpočet DPH

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Floriánska | 60 m²

Predáme atraktívny 2 - izbový byt v prémiovom projekte VYDRICA na Floriánskej ulici v Starom Me

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 7000 €/m²

Top
Top

NOVÝ REZIDENČNÝ PROJEKT Ceravia - PREDPREDAJ parkovacie miesto zdarma

Reality Stupava

Rodinný dom | Džbankárska | 82 m²

Predstavte si miesto, kde sa mestský život prirodzene stretáva s tichom lesa. Kde vás ráno zobu

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Stupava

229,990 € 2805 €/m²

Top
Top

PREDPREDAJ - NOVÝ REZIDENČNÝ PROJEKT Ceravia v Stupave /VÝSTAVBA ZAHÁJENÁ/

Reality Stupava

3 izbový byt | Džbankárska | 78.24 m²

Výstavba je zahájená. Predstavujeme Vám nový projekt v lokalite Pod kopcami v Stupave, ktorý sa

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Stupava

196,990 € 2518 €/m²

Top
Top

PREDPREDAJ - NOVÉ MLYNÁRCE - BÝVANIE SPOJENÉ S PRÍRODOU

Reality Nitra

2 izbový byt | Bratislavská | 42 m²

Hľadáte komfortné, moderné bývanie s výbornou dostupnosťou do centra mesta, ale zároveň chcete

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

139,990 € 3333 €/m²

Top
Top

PREDPREDAJ - NOVÉ MLYNÁRCE - BÝVANIE SPOJENÉ S PRÍRODOU

Reality Nitra

3 izbový byt | Bratislavská | 61 m²

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

179,990 € 2951 €/m²

Top
Top

LEVEL REAL - Exkluzívne 1,5 izb byt na predaj - NOVY PROJEKT - Stupava - NOVOSTAVBA

Reality Stupava

1 izbový byt | Cementárenská | 38 m²

Ako exkluzívny predajca si Vám dovoľujeme predstaviť projekt MALA CEVA, ktorý sa nachádza v Stu

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Stupava

135,990 € 3579 €/m²

Top
Top

Predaj dvojgeneračný rodinný dom Sereď

Reality Sereď

Rodinný dom | 260 m²

Predáme pekný slnečný 2-generačný samostatne stojaci tehlový rodinný dom (Protherm 30-35cm hrúb

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Sereď

370,000 € 1423 €/m²

Top
Top

Dom s príbehom – 5-izbový rodinný dom s veľkou záhradou

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | 300 m²

Dom, ktorý mal byť snom na dôchodok. Miesto pre rodinu, záhradu a spoločné chvíle. Sú domy, kt

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Borský Mikuláš

277,900 € 926 €/m²

Top
Top

Dom pri jazere, kde sa každý deň cítite ako na dovolenke

Reality Senec

Rodinný dom | 107 m²

Moderná oáza pri Striebornom jazere: Bývanie, kde sa každý deň cítite ako na dovolenke. Hľad

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Senec

295,000 € 2757 €/m²

Top
Top

NADŠTANDARDNÝ 2-IZBOVÝ BYT S PANORAMATICKÝMI TERASAMI

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Cyrilova | 69.77 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a svetlý 2-izbový byt vo vyhľadávanej

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

370,000 € 5303 €/m²

Top
Top

Reality&Bývanie I Priestranný 3izbový byt s balkónom v tehlovej stavbe Pri Bielom kríži s výhľadom na Karpaty

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 3667 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

RD ꓲ 479 m2 ꓲ DONSKÁ ꓲ ideálny domov pre viacgeneračné bývanie

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Donská | 479.3 m²

čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

799,000 € 1667 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Penzión pri kaštieli Betliar – zisková investícia v srdci Gemera

Reality Betliar

Hotel, penzión, ubytovňa | Kaštieľná | 1,200 m²

Výnimočná ponuka: Ziskový penzión pri kaštieli Betliar – na predaj - Ideálna investícia pre ro

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Objekty na predaj Betliar

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Dom, kam sa nevraciate — ale kam prichádzate. Tureň pri Senci

Reality Tureň

Rodinný dom | Nezadaná | 138 m²

Ráno otvoríte dvere na terasu, v dome je ticho a cez veľké okná prúdi svetlo. Káva chutí pomalš

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 08.03.2026
Domy na predaj Tureň

319,000 € 2312 €/m²

Top
Top

TOP pozemok pri centre — projekt moderného domu, súkromie

Reality Nová Dedinka

Pozemok pre rodinné domy | Tomášovská | 828 m²

Ponúkam na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Nová Dedinka, situovaný v pokojnej lokalit

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Nová Dedinka

Info v RK

Top
Top

Pozemok so stavebným povolením na rodinný dom (aj s vizualizáciami)

Reality Častkovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 585 m²

Hľadáte miesto pre svoj nový dom, kde ráno s kávou v ruke vyzeráte na rozľahlú krajinu a večer

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Častkovce

86,900 € 149 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

2-izbový byt v predpredaji v Novom Hlohovci – ideálny na investíciu aj plnohodnotné bývanie

Reality Hlohovec

2 izbový byt | Nitrianska | 55.1 m²

Hľadáte nový 2-izbový byt, ktorý ponúkne praktickú dispozíciu, moderný štandard, výbornú lokali

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Hlohovec

157,990 € 2867 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NOVÝ DIZAJNOVÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN V PIEŠŤANOCH: 80 m², 2 BAZÉNY, TOP AREÁL

Reality Piešťany

Apartmán | Rekreačná | 80 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá spája štýl, komfort, pokojné prostredie a vysokú úroveň bývania? T

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Piešťany

299,900 € 3749 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 61.73 m²

* * * * * VÝSTAVBA SPUSTENÁ - POSLEDNÝCH 10 BYTOV ZA UVÁDZACIE CENY * * * * * Developerská spo

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

212,974.33 € 3450 €/m²

Top
Top

SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Saratovská | 41.89 m²

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

160,501 € 3831 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23060)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality v Martine (752)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30320)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie