Priestor pre sklad | Iliaš | 302 m²
Hľadáte priestor pre svoje podnikanie bez nutnosti ďalších veľkých investícií? Ponúkame na pred
178,000 € 589 €/m²
3 izbový byt | Partizánska cesta | 78.1 m²
Ponúkame na predaj svetlý a prakticky dispozične riešený 3-izbový byt nachádzajúci sa priamo v
255,000 € 3265 €/m²
2 izbový byt | Tatranská | 47 m²
BENARD reality Vám ponúka na predaj štýlový 2-izbový apartmán vo vyhľadávanej lokalite Veľká Lo
155,000 € 3298 €/m²
3 izbový byt | Stará Lesná | 57 m²
Realitná kancelária BENARD Vám ponúka na predaj apartmán v obľúbenej tatranskej obci Stará Lesn
280,000 € 4912 €/m²
3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²
Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava
314,990 € 4091 €/m²
4 izbový byt | Martina Granca | 109 m²
Predáme atraktívny 4 - izbový byt v prémiovom projekte Villa Rustica ktorý bol realizovaný v no
450,000 € 4128 €/m²
2 izbový byt | Wilsonova | 58 m²
Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, na Wilsonove
239,990 € 4138 €/m²
4 izbový byt | Sklenárova | 79 m²
Exkluzívne predáme 4 izbový kompletne zrekonštruovaný a krásne zariadený byt, Bratislava – Ruži
346,990 € 4392 €/m²
2 izbový byt | Floriánska | 60 m²
Predáme atraktívny 2 - izbový byt v prémiovom projekte VYDRICA na Floriánskej ulici v Starom Me
420,000 € 7000 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 100 m²
Ponúkame na predaj novostavbu zrubového rodinného domu v lokalite Kysuce, obec Zákopčie. Nehnut
128,500 € 1285 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 63 m²
Ponúkame na predaj pekný, kompletne zariadený dvojpodlažný rodinný dom v tichej slepej uličke v
199,000 € 3159 €/m²
Rodinný dom | Lichardova | 134 m²
Na výnimočných adresách sa nehnuteľnosti neobjavujú často. A už vôbec nie také, ktoré spájajú a
565,000 € 4216 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Urbánkova | 624 m²
Niektoré adresy majú hodnotu už samy o sebe. Urbánkova ulica patrí medzi tie, ktoré si dlhodobo
Cena dohodou
Rodinný dom | Prístav | 82.12 m²
BOSEN GROUP Dunajská Streda Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadenú rekreačnú chatu
170,000 € 2070 €/m²
Rodinný dom | Slnečné Stráne | 149 m²
AKTUÁLNA PONUKA novostavieb RODINNÝCH DOMOV s nádherným panoramatickým výhľadom na Banskú Bystr
Cena dohodou
3 izbový byt | Rusínska | 75.4 m²
Hľadáte moderné a praktické bývanie v lokalite, ktorá spája dynamiku mesta s pokojom súkromnej
243,000 € 3223 €/m²
2 izbový byt | Rusínska | 61.28 m²
204,000 € 3329 €/m²
2 izbový byt | Slnečná | 57 m²
Dám do prenájmu veľký slnečný byt v Nitre, 57m2, terasa 6m2 v novostavbe Nitra – Slnečná pláň,
570 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Klemensova | 123.94 m²
Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v pôvodnom stave v exkluzívnej lokalite bratislavsk
446,500 € 3603 €/m²
1 izbový byt | Ulica Spartakovská | 30 m²
Ponúkam na prenájom 1-izbový byt v Trnave pri City Arene na Spartakovskej ulici. Byt je komplet
570 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Tehelná | 68 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj novostavbu 3-izbového bytu na Čermáni na Teh
179,990 € 2647 €/m²
Reštauračné priestory | Saratovská | 81.2 m²
Developerská spoločnosť Sekyra Group ponúka vo svojom projekte Saratovská 22 v Dúbravke nebytov
339,000 € 4175 €/m²
Rodinný dom | Iršajská | 144 m²
Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4-izbových rodinných domov v radovej zástavbe troch domov v o
385,000 € 2674 €/m²
4 izbový byt | Majakovského | 243 m²
Ponúkame Vám na predaj luxusný, dizajnovo zariadený 4-izbový byt v lukratívnej lokalite Staré m
Info v RK
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.