NADŠTANDARDNÝ 2-IZBOVÝ BYT S PANORAMATICKÝMI TERASAMI

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Cyrilova | 69.77 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a svetlý 2-izbový byt vo vyhľadávanej

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

370,000 € 5303 €/m²

Top
Top

Reality&Bývanie I Priestranný 3izbový byt s balkónom v tehlovej stavbe Pri Bielom kríži s výhľadom na Karpaty

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 3667 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

RD ꓲ 479 m2 ꓲ DONSKÁ ꓲ ideálny domov pre viacgeneračné bývanie

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Donská | 479.3 m²

čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

799,000 € 1667 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Penzión pri kaštieli Betliar – zisková investícia v srdci Gemera

Reality Betliar

Hotel, penzión, ubytovňa | Kaštieľná | 1,200 m²

Výnimočná ponuka: Ziskový penzión pri kaštieli Betliar – na predaj - Ideálna investícia pre ro

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Objekty na predaj Betliar

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Dom, kam sa nevraciate — ale kam prichádzate. Tureň pri Senci

Reality Tureň

Rodinný dom | Nezadaná | 138 m²

Ráno otvoríte dvere na terasu, v dome je ticho a cez veľké okná prúdi svetlo. Káva chutí pomalš

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 08.03.2026
Domy na predaj Tureň

319,000 € 2312 €/m²

Top
Top

TOP pozemok pri centre — projekt moderného domu, súkromie

Reality Nová Dedinka

Pozemok pre rodinné domy | Tomášovská | 828 m²

Ponúkam na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Nová Dedinka, situovaný v pokojnej lokalit

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Nová Dedinka

Info v RK

Top
Top

Pozemok so stavebným povolením na rodinný dom (aj s vizualizáciami)

Reality Častkovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 585 m²

Hľadáte miesto pre svoj nový dom, kde ráno s kávou v ruke vyzeráte na rozľahlú krajinu a večer

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Častkovce

86,900 € 149 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

2-izbový byt v predpredaji v Novom Hlohovci – ideálny na investíciu aj plnohodnotné bývanie

Reality Hlohovec

2 izbový byt | Nitrianska | 55.1 m²

Hľadáte nový 2-izbový byt, ktorý ponúkne praktickú dispozíciu, moderný štandard, výbornú lokali

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Hlohovec

157,990 € 2867 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NOVÝ DIZAJNOVÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN V PIEŠŤANOCH: 80 m², 2 BAZÉNY, TOP AREÁL

Reality Piešťany

Apartmán | Rekreačná | 80 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá spája štýl, komfort, pokojné prostredie a vysokú úroveň bývania? T

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Piešťany

299,900 € 3749 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 61.73 m²

* * * * * VÝSTAVBA SPUSTENÁ - POSLEDNÝCH 10 BYTOV ZA UVÁDZACIE CENY * * * * * Developerská spo

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

212,974.33 € 3450 €/m²

Top
Top

SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Saratovská | 41.89 m²

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

160,501 € 3831 €/m²

Top
Top

GolfChalet Veľká Lomnica - 3-izbový apartmán č. 6.11 s veľkorysými terasami a nádherným výhľadom na tatranské štíty

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 100 m²

Apartmán č. 6.11 je situovaný na prízemí apartmánového domu GolfChalet 6 - pred kolaudáciou.

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

VLČIA DOLINA - AARK: Jedinečný rodinný dom vo Vlčej doline, Suchá nad Parnou - 6 km od Trnavy

Reality Trnava

Rodinný dom | 93 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 25 11 35, artimovicova@aark.

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trnava

320,000 € 3441 €/m²

Top
Top

LUCRON | Krásny 1,5 izbový byt s garážovým státím v cene na prenájom v projekte Arboria na Veternej ulici

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Veterná | 60.61 m²

LUCRON Vám ponúka exkluzívne na prenájom krásny 1,5 izbový byt o výmere 33,35 m2 + 7,26 m2 balk

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Trnava

495 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Top Novinka
Top Novinka

Krásny, príjemný 3i byt 68m2, v tichej lokalite, balkón, parkovanie

Reality Slovenský Grob

3 izbový byt | 68 m²

EXPAT EXPERTS | Na predaj krásny a priestranný 3-izbový byt s veľkým balkónom v Slovenskom Grob

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

239,000 € 3515 €/m²

Top Novinka 3D prehliadka
Top Novinka 3D prehliadka

Moderný a priestranný 3i byt, 86 m2, balkón, parking, Nová Dedinka

Reality Nová Dedinka

3 izbový byt | 74 m²

Na predaj moderný 3-izbový byt v projekte Lastovičky – Nová Dedinka Ponúkame na predaj krásny

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nová Dedinka

215,000 € 2905 €/m²

Top Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Top Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

Štýlový 1,5 izbový byt s garážovým parkovacím miestom a pivnicou na prenájom_ Záhradné sady Prešov

Reality Prešov

1 izbový byt | Hrušková | 33.36 m²

Predstavujeme Vám výnimočnú ponuku na prenájom – kompletne zariadený 1,5-izbový v blízkosti cen

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Prešov

640 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Top
Top

NEO | Prenájom | Moderný 2-izbový byt s predzáhradkou do zelene | Cukrovar Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Cukrovarská | 53 m²

Bývanie s vlastnou predzáhradkou, orientáciou do parku Kalvária a kompletným zariadením. Tento

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na prenájom Trnava

900 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

EXKLUZÍVNY PREDAJ: ŠTÝLOVÝ 5-izb. poschodový dom s terasou, záhradkou aj garážou

Reality Piešťany

Rodinný dom | Dubová | 340 m²

č. 11999 Exkluzívny predaj samostatne stojaceho 5-izbového dvojpodlažného rodinného domu s tera

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Piešťany

Info v RK

Top
Top

Berg & Bauman – PREDAJ - 3-izbový byt, TOP REKONŠTRUKCIA, KARLOVA VES

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kuklovská | 71 m²

Berg & Bauman Vám ponúka na predaj krásny, novo zrekonštruovaný 3-izbový byt, na Kuklovskej uli

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

264,900 € 3731 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Na prenájom skladové/výrobné priestory v atraktívnej lokalite Bratislavy

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Magnetová | 385 m²

Realitná kancelária BOND Reality Vám ponúka na prenájom flexibilné skladové a výrobné priestory

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS
Top
Top

Tvoj idealný priestor na prenájom v Šamoríne pri zjazde R7

Reality Šamorín

Kancelárie, administratívne priestory | Priemyselná | 80 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný nebytový priestor vhodný na kanceláriu, sídlo fi

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Priestory na prenájom Šamorín

960 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

PREDAJ APARTMÁNOV V CHALETOCH – CHOPOK, TRANGOŠKA

Reality Bystrá

Apartmán | 54.33 m²

Predaj apartmánov v chaletoch v prestížnej lokalite Chopok, v najväčšom a najlepšom lyžiarskom

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bystrá

227,000 € 4178 €/m²

Top
Top

** Výborná lokalita a dom s pekným pozemkom ** bazén so slanou vodou

Reality Šamorín

Rodinný dom | Dlhá | 171 m²

Hľadáte dokonalé spojenie veľkorysého obytného priestoru a záhrady stvorenej na relax? Tento vý

Publikované: 21.03.2023 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Šamorín

409,000 € 3392 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Reality v Martine (752)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30318)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Rodinné domy na predaj (23045)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Upresniť hľadanie