Predaj, 1 izbový byt s parkovacím miestom, Šelpice

Reality Šelpice

Rodinný dom | 30 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj zrekonštruovaný 1-izbový byt v obci Šelpice, len 5 k

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Šelpice

115,000 € 3833 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Predaj, zariadená novostavba 4 izbový dom s terasou, Špačince

Reality Špačince

Rodinný dom | 108 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj modernú novostavbu rodinného domu v obci Špačince, l

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Špačince

375,000 € 3472 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Novostavba, 3 izbový byt s pozemkom, terasa, parkovanie, Lužianky, RED OAK

Reality Lužianky

3 izbový byt | 101 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj skolaudovaný 3 izbový byt v obci Lužianky, v projekt

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Lužianky

184,000 € 1822 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Skladové haly na prenájom pri D1, 900 až 1000 m²

Reality Slovenská Nová Ves

Priestor pre sklad | 968 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na prenájom skladové haly v Slovenskej Novej Vsi s výborným na

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Slovenská Nová Ves

2,000 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top
Top

Novostavba, 3 izbový byt, loggia, parkovanie, vlastný pozemok, Lužianky, RED OAK

Reality Lužianky

3 izbový byt | 101 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj skolaudovaný 3 izbový byt s loggiou v obci Lužianky,

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Lužianky

179,000 € 1772 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

3-izbový byt s loggiou po rekonštrukcii, 66 m², Trnava, Prednádražie

Reality Trnava

3 izbový byt | 72 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej l

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trnava

205,000 € 2847 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

PRENÁJOM, 2 izbový byt s loggiou, parkovacie státie, TERRA OPOY

Reality Opoj

2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na prenájom 2 izbový byt s loggiou v Opoji. Byt sa nachádza na

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Opoj

640 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top
Top

Predaj, 2 izbový byt s predzáhradkou 86 m2, Boleráz

Reality Boleráz

2 izbový byt | 63 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj moderný 2 izbový byt v obci Boleráz, len 11 minút od

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Boleráz

145,900 € 2316 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Predaj, Novostavba 2 izbový byt s predzáhradkou, Boleráz

Reality Boleráz

2 izbový byt | 63 m²

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Boleráz

139,900 € 2221 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Novostavba 3 izbový byt s loggiou a parkovacím státím, Boleráz

Reality Boleráz

3 izbový byt | 75 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový byt s loggiou v novo projekte v obci Bolerá

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Boleráz

159,900 € 2132 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Hlohovec, 6 izbový rodinný dom, veľký pozemok, bazén

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Hlohovec / Gorkého | 282 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj rodinný dom v Hlohovci, ktorý patrí medzi najatraktí

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

398,000 € 1411 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Predaj, Rodinný dom s garážou, novostavba v centre obce Boleráz

Reality Boleráz

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

Hľadáte rodinný dom na predaj v Bolerázi? Ponúkame novostavbu moderného dvojpodlažného rodinné

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Boleráz

284,000 € 1806 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Na prenájom 3izb. byt v GAUDI Bazová - 78 m2 + 16m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bazová | 78 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt v bytovom dome GAUDI na Bazovej ulici č.

Publikované: 05.04.2024 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,350 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Top
Top

Prenájom priestranného 3-izbového bytu / možnosť úpravy na 4-izbový / 130 m² / Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Námestie Martina Benku | 130 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt s možnosťou dispozičnej úpravy na 4-izbový o celk

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,450 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Top
Top

3-izbový pražský byt pri Novej nemocnici, Ipeľská ulica

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ipeľská | 55 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový byt pražského typu na Ipeľskej ulici na sídlisku Terasa

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

214,900 € 3907 €/m²

Top
Top

Útulný 2-izbový byt na Narcisovej ulici po rekonštrukcii, Terasa

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Narcisova | 50 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 izbový byt na ulizi Narcisova, sídlisko Terasa v Košiciach. Nac

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

197,000 € 3940 €/m²

Top
Top

Predaj jedinečného 4-izbového bytu s dvomi balkónmi – Bratislava, Staré Mesto (Palisády)

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Červeňova | 87 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v prestížnej lokalite Starého Mesta na Partizánskej

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

435,000 € 5000 €/m²

Top
Top

Nebytový priestor s predzáhradkou - Triblavinská Residence so strešnou panoramatickou terasou

Reality Chorvátsky Grob

Obchodné priestory | Triblavinská | 29.8 m²

SKOLAUDOVANÉ! Triblavinská Residence Developerský projekt s komornou atmosférou v pokojnej čast

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Chorvátsky Grob

125,700 € 4218 €/m²

Top
Top

Priestranný 5 izbový, RD Barca, 14 ročný, zariadený, pozemok 740m2, dobrá investícia

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | Močiarna | 178 m²

EXKLUZÍVNE – Predaj 5 izbového rodinného domu, 14 ročná "NOVOSTAVBA", Košice – Barca, vhodný na

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Košice-Barca

560,000 € 3146 €/m²

Top
Top

PRI STUDNIČKE - na predaj obchodný priestor v blízkosti Železnej studničky

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | K Železnej studienke | 44.05 m²

Ponúkame atraktívny obchodný priestor v novom projekte PRI STUDNIČKE, ktorý je ideálnou voľbou

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

231,170 € 5248 €/m²

Top
Top

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | K Železnej studienke | 42.76 m²

Ponúkame na predaj moderný obchodný priestor situovaný v obľúbenom rezidenčnom projekte PRI STU

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

181,951 € 4255 €/m²

Top
Top

PREDAJ 1,5-izbový byt– projekt PRI STUDNIČKE, bývajte už v lete 2026

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | K Železnej studienke | 40.79 m²

Ponúkame na predaj 1,5-izbový byt s celkovou výmerou 43,63 m², z čoho tvorí obytná plocha 40,79

Publikované: 15.06.2022 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

242,032 € 5934 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

PREDAJ 3-izbový byt– projekt PRI STUDNIČKE, bývajte už v lete 2026

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pri Suchom mlyne | 73.73 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt na 3. nadzemnom podlaží s celkovou výmerou 73,73 m², obytná pl

Publikované: 07.06.2022 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

361,333 € 4901 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

REALFINN PREDAJ - NOVOSTAVBA V NOVÝCH ZÁMKOCH, RADOVÁ ZÁSTAVBA

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Hlavné Námestie | 180 m²

PÁČI SA VÁM TÁTO NOVOSTAVBA, REZERVUJTE SI DOM U NÁS. Ponúkame Vám na predaj novostavbu radovéh

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

279,900 € 1555 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1396)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (741)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30387)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23052)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie