2 izbový byt | Cyrilova | 69.77 m²
FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a svetlý 2-izbový byt vo vyhľadávanej
370,000 € 5303 €/m²
3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²
Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr
319,000 € 3667 €/m²
Rodinný dom | Donská | 479.3 m²
čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat
799,000 € 1667 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Kaštieľná | 1,200 m²
Výnimočná ponuka: Ziskový penzión pri kaštieli Betliar – na predaj - Ideálna investícia pre ro
Info v RK
Rodinný dom | Nezadaná | 138 m²
Ráno otvoríte dvere na terasu, v dome je ticho a cez veľké okná prúdi svetlo. Káva chutí pomalš
319,000 € 2312 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Tomášovská | 828 m²
Ponúkam na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Nová Dedinka, situovaný v pokojnej lokalit
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 585 m²
Hľadáte miesto pre svoj nový dom, kde ráno s kávou v ruke vyzeráte na rozľahlú krajinu a večer
86,900 € 149 €/m²
2 izbový byt | Nitrianska | 55.1 m²
Hľadáte nový 2-izbový byt, ktorý ponúkne praktickú dispozíciu, moderný štandard, výbornú lokali
157,990 € 2867 €/m²
Apartmán | Rekreačná | 80 m²
Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá spája štýl, komfort, pokojné prostredie a vysokú úroveň bývania? T
299,900 € 3749 €/m²
3 izbový byt | Saratovská | 61.73 m²
* * * * * VÝSTAVBA SPUSTENÁ - POSLEDNÝCH 10 BYTOV ZA UVÁDZACIE CENY * * * * * Developerská spo
212,974.33 € 3450 €/m²
2 izbový byt | Saratovská | 41.89 m²
160,501 € 3831 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 100 m²
Apartmán č. 6.11 je situovaný na prízemí apartmánového domu GolfChalet 6 - pred kolaudáciou.
Info v RK
Rodinný dom | 93 m²
AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 25 11 35, artimovicova@aark.
320,000 € 3441 €/m²
2 izbový byt | Ulica Veterná | 60.61 m²
LUCRON Vám ponúka exkluzívne na prenájom krásny 1,5 izbový byt o výmere 33,35 m2 + 7,26 m2 balk
495 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 68 m²
EXPAT EXPERTS | Na predaj krásny a priestranný 3-izbový byt s veľkým balkónom v Slovenskom Grob
239,000 € 3515 €/m²
3 izbový byt | 74 m²
Na predaj moderný 3-izbový byt v projekte Lastovičky – Nová Dedinka Ponúkame na predaj krásny
215,000 € 2905 €/m²
1 izbový byt | Hrušková | 33.36 m²
Predstavujeme Vám výnimočnú ponuku na prenájom – kompletne zariadený 1,5-izbový v blízkosti cen
640 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Cukrovarská | 53 m²
Bývanie s vlastnou predzáhradkou, orientáciou do parku Kalvária a kompletným zariadením. Tento
900 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Dubová | 340 m²
č. 11999 Exkluzívny predaj samostatne stojaceho 5-izbového dvojpodlažného rodinného domu s tera
Info v RK
3 izbový byt | Kuklovská | 71 m²
Berg & Bauman Vám ponúka na predaj krásny, novo zrekonštruovaný 3-izbový byt, na Kuklovskej uli
264,900 € 3731 €/m²
Priestor pre sklad | Magnetová | 385 m²
Realitná kancelária BOND Reality Vám ponúka na prenájom flexibilné skladové a výrobné priestory
4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Priemyselná | 80 m²
Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný nebytový priestor vhodný na kanceláriu, sídlo fi
960 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Apartmán | 54.33 m²
Predaj apartmánov v chaletoch v prestížnej lokalite Chopok, v najväčšom a najlepšom lyžiarskom
227,000 € 4178 €/m²
Rodinný dom | Dlhá | 171 m²
Hľadáte dokonalé spojenie veľkorysého obytného priestoru a záhrady stvorenej na relax? Tento vý
409,000 € 3392 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.