ZĽAVA 5000€ - BA RUŽINOV - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 3I BYT s garážou - Vietnamská ul., 77 M2, loggia, balkón, 2x KLIMATIZÁCIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²

Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

314,990 € 4091 €/m²

Top
Top

BA Dúbravka - Villa Rustica - LUXUSNÝ 4i, 109m2, 2x balkón, loggia, 2x garážové státie, LES, CHKO, uzatvorená ulica

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 109 m²

Predáme atraktívny 4 - izbový byt v prémiovom projekte Villa Rustica ktorý bol realizovaný v no

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

450,000 € 4128 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

BAI - Wilsonova - 2i, úžasná lokalita, balkón, vlastné kúrenie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Wilsonova | 58 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, na Wilsonove

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

239,990 € 4138 €/m²

Top
Top

ZĽAVA 3000€ BA Ružinov - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 4i BYT - Sklenárová ul., 80 M2, výborná lokalita, klimatizácia

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Sklenárova | 79 m²

Exkluzívne predáme 4 izbový kompletne zrekonštruovaný a krásne zariadený byt, Bratislava – Ruži

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

346,990 € 4392 €/m²

Top
Top

BA Staré mesto - VYDRICA - LUXUSNÝ 2i BYT v novostavbe, 60 m2, terasa, odpočet DPH

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Floriánska | 60 m²

Predáme atraktívny 2 - izbový byt v prémiovom projekte VYDRICA na Floriánskej ulici v Starom Me

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 7000 €/m²

Top
Top

Obchodný priestor s výkladom na predaj, prevádzkovaný ako reštauračné zariadenie na Vazovovej ul. v Bratislave I (Staré Mesto)

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Vazovova | 141 m²

Obchodný priestor s výkladom na predaj, nachádzajúci sa na prízemí bytového domu na Vazovovej u

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

313,000 € 2220 €/m²

Top
Top

Reality&Bývanie I Priestranný 3izbový byt s balkónom v tehlovej stavbe Pri Bielom kríži s výhľadom na Karpaty

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 3667 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

PREDAJ - RODINNÝ DOM – DOLNÉ OREŠANY

Reality Dolné Orešany

Rodinný dom | 215 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Dolné Orešany, len 15 km od Trnavy, na úpätí Malých K

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dolné Orešany

75,000 € 349 €/m²

Top
Top

**TOP ponuka + znížená cena**: Predáme 3 izbový byt so šatníkom, komorou a balkónom, sídlisko Prednádražie, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 82 m²

**Znížená cena:** Veľká výmera | Balkón | Šatník | Komora | 2x Klíma | Možnosť predaja so zari

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

124,700 € 1521 €/m²

Top
Top

**Znížená cena** Exkluzívne iba u Nás – Rodinný dom v Palárikove

Reality Palárikovo

Rodinný dom | 90 m²

**Znížená cena** Základné údaje: Lokalita: Palárikovo, okr. Nové Zámky, Nitra Dostupnosť: cc

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Palárikovo

85,000 € 944 €/m²

Top
Top

Výhodná ponuka: EXKLUZÍVNE IBA U NÁS: Rodinný dom s pozemkom, Vinodol - Predané

Reality Vinodol

Rodinný dom | 145 m²

PREDANÉ ZNÍŽENÁ CENA: Na predaj rodinný dom s 9,5á pozemkom v obci Vinodol. Jedná sa o

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Vinodol

64,000 € 372 €/m²

Top
Top

2-izbový byt v predpredaji v Novom Hlohovci – ideálny na investíciu aj plnohodnotné bývanie

Reality Hlohovec

2 izbový byt | Nitrianska | 55.1 m²

Hľadáte nový 2-izbový byt, ktorý ponúkne praktickú dispozíciu, moderný štandard, výbornú lokali

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Hlohovec

157,990 € 2867 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Pozemok so stavebným povolením na rodinný dom (aj s vizualizáciami)

Reality Častkovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 585 m²

Hľadáte miesto pre svoj nový dom, kde ráno s kávou v ruke vyzeráte na rozľahlú krajinu a večer

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Častkovce

86,900 € 149 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NOVÝ DIZAJNOVÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN V PIEŠŤANOCH: 80 m², 2 BAZÉNY, TOP AREÁL

Reality Piešťany

Apartmán | Rekreačná | 80 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá spája štýl, komfort, pokojné prostredie a vysokú úroveň bývania? T

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Piešťany

299,900 € 3749 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

DEVELOPERSKÁ PRÍLEŽITOSŤ S OKAMŽITÝM VÝNOSOM: STRATEGICKÝ AREÁL 2 219 m²

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Pozemok pre bytovú výstavbu | Padlých hrdinov | 2,219 m²

DEVELOPERSKÁ PRÍLEŽITOSŤ S OKAMŽITÝM VÝNOSOM: STRATEGICKÝ AREÁL 2 219 m² Realitná kancelária

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

758,000 € 342 €/m²

Top
Top

DEVELOPERSKÁ PRÍLEŽITOSŤ S OKAMŽITÝM VÝNOSOM: STRATEGICKÝ AREÁL 2 219 m² - Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Pozemok pre rodinné domy | Padlých hrdinov | 2,219 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

758,000 € 342 €/m²

Top
Top

Samostatný RD s garážou, slnečným pozemkom a projektom rekonštrukcie – Krajinská ul., Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Krajinská | 122 m²

Realitná kancelária Metrixreal Vám ponúka na predaj samostatne stojaci tehlový rodinný dom s ga

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

279,900 € 2294 €/m²

Top
Top

SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 61.73 m²

* * * * * VÝSTAVBA SPUSTENÁ - POSLEDNÝCH 10 BYTOV ZA UVÁDZACIE CENY * * * * * Developerská spo

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

212,974.33 € 3450 €/m²

Top
Top

SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Saratovská | 41.89 m²

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

160,501 € 3831 €/m²

Top
Top

GolfChalet Veľká Lomnica - 3-izbový apartmán č. 6.11 s veľkorysými terasami a nádherným výhľadom na tatranské štíty

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 100 m²

Apartmán č. 6.11 je situovaný na prízemí apartmánového domu GolfChalet 6 - pred kolaudáciou.

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Berg & Bauman – PREDAJ - 3-izbový byt, TOP REKONŠTRUKCIA, KARLOVA VES

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kuklovská | 71 m²

Berg & Bauman Vám ponúka na predaj krásny, novo zrekonštruovaný 3-izbový byt, na Kuklovskej uli

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

264,900 € 3731 €/m²

Top
Top

Priestranný 3-izbový byt 77 m2, Mládežnícka, BB Radvaň

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Mládežnícka | 77.5 m²

Hľadáte veľký 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite s možnosťou rekonštrukcie podľa vlastného v

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

184,990 € 2387 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

5-izbový rodinný dom na Račianskej v Bratislave

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Račianska | 160 m²

Realitná kancelária Berg Real ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom na Račianskej ulici v Brati

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

454,900 € 2843 €/m²

Top
Top

DOHODA MOŽNÁ! LUNA REALITY Predaj skolaudovaný, TERASA, BAZÉN, PARKOVANIE, KOBKA 2 – izbový apartmán

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 84 m²

LUNA REALITY Hľadáte bývanie v blízkosti prírody a zároveň v blízkosti infraštruktúry, v novom

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

266,500 € 3173 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23056)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Upresniť hľadanie