Rodinný dom | Nezadaná | 102 m²
Ponúkame na predaj novostavbu - holodom rodinného domu v obci Kokšov Bakša vzdialenej od Košíc
290,000 € 2843 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 470 m²
Ponúkame na predaj pozemok o rozlohe 470m2 v obci Valaliky, 6 km od križovatky VSS. Na pozemku
120,000 € 255 €/m²
Priemyselná zóna | Šopornianská | 62,000 m²
Predáme stavebný pozemok na priemyslené využitie Pata, okr. Galanta - s právoplatným STAVEBNÝM
Info v RK
Polyfunkčný objekt | Jarabinková | 2,624 m²
Projekt Pri Mlynoch, je naplánovaný v susedstve Jarabinkovej ulice, v lokalite Mlynských nív, k
Info v RK
2 izbový byt | Jarabinková | 52.93 m²
Info v RK
Administratívny objekt | Tomášikova | 1,600 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v skolaudovanom projekte NIDO2 v Bratislave. Nov
Cena dohodou
3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²
Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava
314,990 € 4091 €/m²
4 izbový byt | Martina Granca | 109 m²
Predáme atraktívny 4 - izbový byt v prémiovom projekte Villa Rustica ktorý bol realizovaný v no
450,000 € 4128 €/m²
2 izbový byt | Wilsonova | 58 m²
Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, na Wilsonove
239,990 € 4138 €/m²
4 izbový byt | Sklenárova | 79 m²
Exkluzívne predáme 4 izbový kompletne zrekonštruovaný a krásne zariadený byt, Bratislava – Ruži
346,990 € 4392 €/m²
2 izbový byt | Floriánska | 60 m²
Predáme atraktívny 2 - izbový byt v prémiovom projekte VYDRICA na Floriánskej ulici v Starom Me
420,000 € 7000 €/m²
Garsónka | Vilová | 24.8 m²
Ponúkame Vám na predaj krásnu kompletne zrekonštruovanú garsónku s loggiou, Vilová ulica, Brati
160,000 € 6452 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Bojnice – Kultúrno turistické Centrum Hornej Nitry A? V tesnej blízkosti obec Opatovce nad Nitr
110,500 € 921 €/m²
3 izbový byt | Romanova | 72 m²
3-izbový byt na predaj v Bratislave - Petržalka Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame na pred
259,990 € 3611 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 109.34 m²
CreeX Reality a Štefan Rupčík vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj 5-izbový rodinný dom v
199,000 € 1820 €/m²
4 izbový byt | Nezadaná | 84 m²
CreeX Reality a Štefan Rupčík vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj priestranný 4-izbový by
170,000 € 2024 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 105.38 m²
CreeX Reality a Štefan Rupčík vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj kompletne a precízne zr
232,000 € 2202 €/m²
3 izbový byt | Belinského | 74 m²
Bývajte na prestížnej adrese začiatku Petržalky: Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt, kde sa
269,800 € 3646 €/m²
3 izbový byt | Na Hôrke | 85 m²
Ponúkame na predaj dizajnový 3-izbový byt, celková plocha 82m2 na ul. Na Hôrke, Nitra, v panelo
189,900 € 2234 €/m²
3 izbový byt | Majerníkova | 69.67 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj príjemný, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt po novej komplet
259,900 € 3730 €/m²
4 izbový byt | 112 m²
Predáme priestranný 4-izbový byt s balkónom a nádherným výhľadom na Horský park, ktorý je situo
Info v RK
Reštauračné priestory | Saratovská | 81.2 m²
Developerská spoločnosť Sekyra Group ponúka vo svojom projekte Saratovská 22 v Dúbravke nebytov
339,000 € 4175 €/m²
4 izbový byt | Majakovského | 243 m²
Ponúkame Vám na predaj luxusný, dizajnovo zariadený 4-izbový byt v lukratívnej lokalite Staré m
Info v RK
3 izbový byt | Majakovského | 185 m²
Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 3-izbový byt s 2 veľkými terasami v lokalite Staré mesto - Ho
Info v RK
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.