Chata, drevenica, zrub | 65 m²
Ponúkame na predaj útulnú murovanú chatu situovanú v pokojnej záhradkárskej osade v Hornom Hrič
79,000 € 1215 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 16 m²
Predstavte si miesto, kde po práci vypnete hlavu, nadýchnete sa čerstvého vzduchu a užijete si
39,900 € 2494 €/m²
Chata, drevenica, zrub | - | 71 m²
Moderný maklér ponúka na predaj zrubový dom s realizáciou výstavby priamo na vašom pozemku kdek
63,000 € 887 €/m²
Chata, drevenica, zrub | - | 138 m²
Moderný maklér ponúka na predaj zrubový dom vašich snov – postavíme ho kdekoľvek, presne podľa
149,000 € 1080 €/m²
Chata, drevenica, zrub | - | 90 m²
119,000 € 1322 €/m²
Záhradná chatka | 913 m²
ZNÍŽENIE!!! TUreality ponúka na predaj rekreačnú chatku nachádzajúcu sa v pokojnej a vyhľadávan
44,990 € 50 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.