Chalupa, rekreačný domček | Pod gruntom | 19 m²
Vladimír Gaži a CassaReal Vám exkluzívne prinášajú na predaj jedinečnú rekreačnú nehnuteľnosť s
45,500 € 2395 €/m²
Rodinný dom | Na kope | 191 m²
Luxusná novostavba v Košiciach na prenájom. Myslava - Na kope. 5-izbový dom, 165m2, záhrada, ti
3,000 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Za Dolným mlynom | 150 m²
Rodinný dom s potenciálom v obľúbenej lokalite Myslava Michal Palko z Reality s VAMI vám ponú
350,000 € 2333 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,588 m²
Ste moderným a produktívnym človekom, ktorý si potrpí na SÚKROMIE, božský pokoj a kontakt s PRÍ
278,850 € 176 €/m²
Rekreačný pozemok | Myslava | 470 m²
PEKNÝ POZEMOK S CHATOU NA OKRAJI LESA V ČASTI KOŠICE - MYSLAVA, CELOROČNE OBÝVANÁ LOKALITA Pon
99,000 € 211 €/m²
Záhrada | Myslavská | 791 m²
Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám ponúka na predaj stavebný pozemok v Myslave
149,900 € 190 €/m²
Rodinný dom | Myslavská | 160 m²
Ponúkame na predaj útulný a priestranný rodinný dom nachádzajúci sa priamo v centre obľúbenej m
347,000 € 2169 €/m²
Rodinný dom | Myslava | 165 m²
Ponúkam na predaj priestranný murovaný bungalov na kraji dediny v kľudnom prostredí pod lesom s
349,000 € 2115 €/m²
Rodinný dom | Myslavská | 210 m²
REZERVOVANÉ MICHAL PALKO a realitná kancelária Reality s VAMI ponúka na predaj rodinnú vilu
Cena na vyžiadanie
Chalupa, rekreačný domček | 36 m²
Ponúkame na predaj útulnú murovanú chatku nachádzajúcu sa v tichej a vyhľadávanej lokalite Mysl
73,000 € 2083 €/m²
Rodinný dom | Nižné Chmeľníky | 390 m²
Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v atraktívnej mestskej časti Košice – Myslava, ktor
470,000 € 1205 €/m²
Vidiecky dom | 956 m²
TUreality ponúka na predaj nádherný rodinný dom (155 m²) na pozemku 956 m² v srdci žiadanej lok
470,000 € 492 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
TU Reality hľadáme pre HOTOVOSTNEHO klienta 4izbový rodinný dom v cene 290 000 € až 350 000 €.
350,000 € 2333 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.