1,5-izbový byt po rekonštrukcii – Vranov nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

1 izbový byt | Sídlisko 1. Mája | 1 m²

ID:2531 Ponúkame na predaj 1,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii vo Vranove nad Topľou: -n

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Byty na predaj Vranov nad Topľou

94,900 € 94900 €/m²

NA PREDAJ – obchodný priestor v obci RAD

Reality Rad

Objekt pre obchod | Hlavná | 1 m²

ID:2512 Ponúkame Vám na predaj obchodný priestor v obci RAD: -vhodný na podnikanie, kancelári

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Objekty na predaj Rad

1 € 1 €/m²

NA PREDAJ POZEMOK( 200m2) – VRBOVEC, MICHALOVCE

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | Vrbovská | 1 m²

ID:9983 Ponúkame na predaj pozemok v Michalovciach - časť Vrbovec: - pozemok o výmere 200 m²

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Pozemky na predaj Michalovce

21,900 € 21900 €/m²

SKVELÁ NOVINKA Rovinatý pozemok pre RD v obci Nižná Rybnica

Reality Nižná Rybnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1 m²

ID:9657 Ponúkame na predaj ideálny pozemok pre rodinný dom v obci Nižná Rybnica: Nachádza sa

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 13.02.2026
Pozemky na predaj Nižná Rybnica

53,000 € 53000 €/m²

JEDINEČNÝ POZEMOK NA ZEMPLÍNSKEJ ŠÍRAVE

Reality Vinné

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1 m²

ID:9098 Ponúkame Vám na predaj jedinečný pozemok na Zemplínskej Šírave vo vyhľadávanej časti L

Publikované: 17.09.2024 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Vinné

31 € 31 €/m²

NA PREDAJ Rodinný dom v obci Vrbnica

Reality Vrbnica

Rodinný dom | Nezadaná | 1 m²

ID:2448 Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Vrbnica, 10 km od Michaloviec: -obec má dobrú o

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Domy na predaj Vrbnica

77,900 € 77900 €/m²

Výnimočný pozemok na výstavbu (3 381 m²) VRANOV/n/T

Reality Vranov nad Topľou

Pozemok pre rodinné domy | Pod Dolami | 1 m²

ID:9881 Ponúkame rozľahlý pozemok v meste Vranov nad Topľou: - situovaný priamo v intraviláne

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Pozemky na predaj Vranov nad Topľou

169,000 € 169000 €/m²

NA PREDAJ! Nehnuteľnosť – podnikateľský objekt s pozemkom - Trebišov

Reality Trebišov

Rodinný dom | M. R. Štefánika | 1,286 m²

ID: 9149 Ponúkame Vám na predaj podnikateľský objekt- rodinný dom s pozemkom v Trebišove: nach

Publikované: 02.10.2024 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj Trebišov

175,000 € 136 €/m²

NEHNUTEĽNOSŤ-OBCHODNÝ PRIESTOR – pri CENTRE Michaloviec

Reality Michalovce

Objekt pre obchod | Fr. Kráľa | 1 m²

ID:9718 Ponúkame na predaj nehnuteľnosť v meste Michalovce situovanú na ul. Fr. Kráľa: Jedná

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 13.02.2026
Objekty na predaj Michalovce

220,000 € 220000 €/m²

Rodinný dom/Polyfunkčný objekt s možnosťou bývania v centre Michaloviec

Reality Michalovce

Rodinný dom | Jaroslawská | 1 m²

ID:8111 Ponúkame na predaj rodinný dom, resp. polyfunkčný objekt s možnosťou bývania v centre

Publikované: 13.02.2024 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Michalovce

255,000 € 255000 €/m²

ID-7906 NA PREDAJ Rodinný dom v obci Zemplínska Široká

Reality Zemplínska Široká

Rodinný dom | Nezadaná | 1 m²

ID:7906 Ponúkame na predaj dom v Zemplínskej Širokej, 5 km od Michaloviec. nachádza sa v dobr

Publikované: 02.01.2024 Aktualizované: 18.02.2026
Domy na predaj Zemplínska Široká

85,000 € 85000 €/m²

Poschodová rekreačná chata nad Kalužou

Reality Kaluža

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 1 m²

ID: 8813 Ponúkame Vám na predaj rekreačnú chatu vhodná na celoročné užívanie: nachádza sa v k

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Kaluža

155,000 € 155000 €/m²

ID-3285 SUPER POZEMOK na Vinianke!

Reality Vinné

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1 m²

ID:3285 Ponúkame Vám na predaj pozemok na Zemplínskej Šírave: -nachádza sa vo vyhľadávanej čas

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 18.02.2026
Pozemky na predaj Vinné