Ponúkame Vám na predaj Garáž na Turbínovej ulici v Bratislave.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Turbínová | 19 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž na Turbínovej ulici v Bratislave. Priestranná garáž ponúka pohodln

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

31,000 € 1632 €/m²

Nebytový priestor na dlhodobý prenájom na Námestí Hraničiarov, v Bratislave Petržalke.

Reality Bratislava-Petržalka

Iný objekt | Námestie Hraničiarov | 220 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom administratívnu budovu Nebytový priestor na prenájom na Námes

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

2,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj investičný pozemok na Jastrabej ulici v Bratislave.

Reality Bratislava-Ružinov

Komerčná zóna | Jastrabia | 562 m²

Ponúkame Vám na predaj investičný pozemok na Jastrabej ulici v Bratislave o výmere 562 m² v roz

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 21.01.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Parkovacie státie v Eurovea na dlhodobý nájom

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Pribinova | 14 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom parkovacie státie v Projekte EUROVEA na Pribinovej 38A v Brat

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

120 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

4 izb. byt na Trenčianskej ulici v Ružinove na prenájom.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Trenčianska | 110 m²

Od 1.7.2026 Vám ponúkame na prenájom veľký 4 izbový byt s balkónom na Trenčianskej ulici č. 20

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,100 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Kancelária do podnájmu v Bratislave na Prievozskej ullici č. 14.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Prievozská | 17 m²

Ponúkame Vám do podnájmu kanceláriu o veľkosti 17 m² na Prievozskej ulici č. 14 v Bratislave (b

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 11.02.2026
Priestory na podnájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Parkovacie státie na predaj v podzemnej garáži v novostavbe City Park, Plynárenská ulica Bratislava.

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Plynárenská | 14 m²

Ponúkame Vám na predaj parkovacie státie v podzemnej garáži v novostavbe City Park na Plynárens

Publikované: 05.07.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

20,400 € 1457 €/m²

Na predaj, 3 izbový byt s predzáhradkou v Trsticiach

Reality Trstice

3 izbový byt | 82 m²

SIERA realitná kancelária vám prináša na predaj – útulný 3-izbový byt s predzáhradkou v Trstici

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trstice

139,990 € 1707 €/m²

člen NARKS

Slnečný pozemok, na predaj Pata, 755m2

Reality Pata

Pozemok pre rodinné domy | 755 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj krásny, slnečný a rovinatý pozemok na predaj v obci

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Pata

106,990 € 142 €/m²

člen NARKS

Slnečný stavebný pozemok v exkluzívnej lokalite 674 m2

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 674 m²

Spoločnosť RECOM s.r.o. Vám ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v exkluzívnej lokalite v

Publikované: 04.04.2022 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Martin

Info v RK

Slnečné stavebné pozemky v exkluzívnej lokalite IBV Martinské Terasy

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 622 m²

Spoločnosť RECOM s.r.o. Vám ponúka na predaj slnečné stavebné pozemky v exkluzívnej lokalite me

Publikované: 01.04.2022 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Martin

Info v RK

Na predaj, 4 izbový rodinný dom Dvorníky, okres Hlohovec

Reality Dvorníky

Rodinný dom | 110 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj 4‑izbový rodinný dom v obci Dvorníky pri Hlohovci –

Publikované: 03.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dvorníky

145,000 € 1318 €/m²

člen NARKS

POSEIDON Apartmán B-1 so záhradou

Reality Cyprus

Apartmán | Cyprus

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj výnimočný 4 izbový slnečný apartmán s n

Publikované: 14.01.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

347,950 € 3314 €/m²

RIVERS | Exkluzívny 4-izbový byt s parkovaním v lukratívnej lokalite

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 145 m²

Realitná kancelária Rivers Real Estate Vám ponúka na prenájom exkluzívny 4-izbový byt v rezide

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,400 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Pozemok na výstavbu rekreačného domu v Knižkovej doline

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Knižkova dolina | 889 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj slnečný pozemok na výstavbu budovy na i

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

280,000 € 315 €/m²

Mezonetový byt s terasou na streche

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Štetinová | 148 m²

Realitná kancelária Rivers Real Estate Vám ponúka na prenájom 3-izbový mezonetový byt na Štetin

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,490 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj nadštandardný mezonet v skvelej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Páričkova | 204 m²

RIVERS REAL ESTATE ponúka exkluzívne na predaj unikátny 4 izbový mezonet vo výbornej lokalite.

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

RIVERS | Investičný pozemok v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Komerčná zóna | Československých tankistov | 6,066 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok v katastrálnom ú

Publikované: 10.08.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

99 €/m2 99 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

MALIBU Apartmán B2-4 PENTHAUS s lódžiou a strešnou terasou

Reality Cyprus

Apartmán | Cyprus

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj luxusný 3 izbový slnečný PENTHAUS s nád

Publikované: 14.01.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

405,950 € 4511 €/m²

RIVERS | 4 izbový byt s jedinečnou atmosférou v centre Starého mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gajova | 129.3 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj 4-izbový byt s veľkorysou výmerou izieb

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Praktické kancelárske priestory na prenájom v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Jelačičova | 110 m²

RIVERS REAL ESTATE ponúka na prenájom prakticky riešené kancelárske priestory s rozlohou 110 m2

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,850 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

RIVERS l Moderný 2-izbový byt v ikonickej Eurovea Tower

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 57 m²

RIVERS REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj dvojizbový byt v legendárnej Eurovea Tower,

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

610,000 € 10702 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Dnes ART ŠTÝL a zajtra ÚTULNÝ MINIMALIZMUS v byte v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Baštová | 118.4 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj očarujúci mezanín v srdci historického

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

535,000 € 4519 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívny 4-izbový byt s veľkou terasou v projekte BORY NA HRÁDZI

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Mateja Encingera | 166.56 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka moderný, dizajnový a priestranný 4-izbový byt

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

579,000 € 3476 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Reality v Martine (740)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30405)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23123)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Upresniť hľadanie