Luxusná vila s bazénom, Pereš - Lorinčík

Reality Košice-Lorinčík

Rodinný dom | Čergovská | 385.47 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj luxusnú vilu v lukratívnej lokalite Košice –

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Košice-Lorinčík

1,999,990 € 5188 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

1- izbový Terasa

Reality Košice-Lorinčík

1 izbový byt | 20 m²

Ponúkame na prenájom útulný a kompletne zariadený 1-izbový byt v obľúbenej lokalite Košice – Te

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Košice-Lorinčík

600 €/mesiac 30 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Ponúkam Vám na predaj pozemok v mestskej časti Košice – Lorinčík.

Reality Košice-Lorinčík

Pozemok pre bytovú výstavbu | Lorinčík | 574 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: Košice - Lorinčík V obci sa nachádza materská aj základná škola. Dobré n

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Lorinčík

159,990 € 279 €/m²

4i, 90m2 + 12,1m2 terasa, Lorinčík Háje, novostavba, VC8

Reality Košice-Lorinčík

3 izbový byt | Ulica pod Hájmi | 89.39 m²

Exkluzívne v spoločnosti ImpulzReal ponúkame: - jeden z posledných dostupných bytov v dokonče

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Lorinčík

345,000 € 3859 €/m²

člen NARKS

2-IZB. BYT 70m2 NOVOSTAVBA, LORINĆÍK HÁJE

Reality Košice-Lorinčík

2 izbový byt | Hríbová | 63.5 m²

Na prenájom Vám ponúkame nadštandardný slnečný 2-izbový byt 63,50m2 s terasou 7m2 na ulici Hríb

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 14.01.2026
Byty na prenájom Košice-Lorinčík

1,050 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM, moderný 3-izb. byt v projekte Lorinčík Háje

Reality Košice-Lorinčík

3 izbový byt | Lorinčík - Háje | 54 m²

NA PRENÁJOM – MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT S TERASOU, PIVNICOU A PARKOVANÍM – LORINČÍK HÁJE, KOŠICE Po

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Košice-Lorinčík

720 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj: 12,5 ár.pozemok na výstavbu RD, Košice-Lorinčík

Reality Košice-Lorinčík

Pozemok pre rodinné domy | Sabinovská | 1,246 m²

Na predaj ponúkame pozemok na výstavbu rodinného domu v mestskej časti Košice - Lorinčík, okres

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Lorinčík

185,000 € 148 €/m²

STAVEBNY POZEMOK LORINCIK + STAVEBNE POVOLENIE + PROJEKT

Reality Košice-Lorinčík

Pozemok pre rodinné domy | Sabinovská | 510 m²

ALMA Reality Vám ponuka jedinečnú príležitosť získať vlastný stavebný pozemok s rozlohou 510 m2

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Košice-Lorinčík

173,999 € 341 €/m²

NOVOSTAVBA- NÍZKOENERGETICKÝ RODINNÝ DOM- LORINČÍK HÁJE-PREDAJ- KE

Reality Košice-Lorinčík

Rodinný dom | Na Košarisku | 114 m²

Nie je to len dom. Je to priestor, ktorý bol navrhnutý tak, aby fungoval každý deň. Premyslená

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Košice-Lorinčík

469,990 € 4123 €/m²

Na predaj / Pozemok / Košice - Lorinčík

Reality Košice-Lorinčík

Orná pôda | Nezadaná | 1,332 m²

Spoločnosť Broker Consulting, a.s. a RealitySpolu.sk Vám v exkluzívnom zastúpení po dohode s ma

Publikované: 08.07.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Lorinčík

193,140 € 145 €/m²

člen NARKS

PRENÁJOM - 2 IZBOVÝ BYT, LORINČÍK HÁJE, NOVOSTAVBA TEHLA

Reality Košice-Lorinčík

2 izbový byt | Hríbová | 63 m²

Ponúkame na prenájom krásny, klimatizovaný, nadštandardne zrealizovaný, kompletne zariadený 2-i

Publikované: 03.08.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Košice-Lorinčík

1,050 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pozemok v tichej lokalite so súkromnou príjazdovou cestou

Reality Košice-Lorinčík

Pozemok pre rodinné domy | Lorinčík | 1,017 m²

Realitná kancelária MYRA. Košice a JUDr. Miroslav Černý Vám s radosťou predstavuje výnimočnú re

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Lorinčík

324 €/m2 324 €/m2

NA PREDAJ - Pozemok pre stavbu RD v Košice-Lorinčík

Reality Košice-Lorinčík

Pozemok pre rodinné domy | Lorinčík | 787 m²

Martin Horník z realitnej kancelárie ELI real Vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečný pozemok

Publikované: 01.08.2024 Aktualizované: 17.11.2025
Pozemky na predaj Košice-Lorinčík

177,000 € 225 €/m²

Na predaj stavebný pozemok 858 m2 - Košice, Lorinčík

Reality Košice-Lorinčík

Pozemok pre rodinné domy | Macáková | 858 m²

Stavebný pozemok v mestskej časti Košice – Lorinčík s krásnymi panoramatickými výhľadmi. Micha

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Lorinčík

320,000 € 373 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

1. izb byt v novostavbe Lorinčík Háje (klimatizácia + rekuperácia)

Reality Košice-Lorinčík

1 izbový byt | 30 m²

Bývajte v pokojnom a harmonickom prostredí vyhľadávanej lokality Lorinčík Háje. Realitná kance

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Košice-Lorinčík

630 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

NA PREDAJ: Pozemok 3 000 m² LORINČÍK INVESTIČNÝ POTENCIÁL

Reality Košice-Lorinčík

Iný poľnohosp. pozemok | 3,000 m²

Mega realitná kancelária ponúka na predaj pozemok o výmere 3 000 m² v katastrálnom území Lorinč

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Lorinčík

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Prenájom 2 izbového bytu , moderné a komfortné bývanie.

Reality Košice-Lorinčík

2 izbový byt | Lorinčík | 55 m²

Ponúkame na prenájom nový, moderne zariadený 2-izbový byt pre komfortné a štýlové bývanie. Byt

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Košice-Lorinčík

950 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - 3i byt so záhradou, dokončená novostavba, Lorinčík Háje

Reality Košice-Lorinčík

3 izbový byt | Ulica Pod Hájmi | 73.86 m²

REZERVOVANÉ - Exkluzívne v spoločnosti ImpulzReal ponúkame: - jeden z posledných dostupných b

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Lorinčík

307,000 € 4157 €/m²

člen NARKS

4i, 93m2 + 27m2 terasa, Lorinčík Háje, novostavba, VC10

Reality Košice-Lorinčík

4 izbový byt | Ulica Pod Hájmi | 92.46 m²

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Lorinčík

381,000 € 4121 €/m²

člen NARKS

3i byt so záhradou, dokončená novostavba, Lorinčík Háje, VC8

Reality Košice-Lorinčík

3 izbový byt | Ulica pod Hájmi | 70.35 m²

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Lorinčík

299,000 € 4250 €/m²

člen NARKS

Rezervované 3i byt so záhradou, dokončená novostavba, Lorinčík Háje

Reality Košice-Lorinčík

3 izbový byt | pod hájmi | 73.86 m²

Rezervované - Exkluzívne v spoločnosti ImpulzReal ponúkame: - jeden z posledných dostupných b

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Lorinčík

300,000 € 4062 €/m²

člen NARKS

4i, 93m2 + 27m2 terasa, Lorinčík Háje, novostavba, VC8

Reality Košice-Lorinčík

4 izbový byt | pod hájmi | 92.46 m²

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Lorinčík

381,000 € 4121 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom 4 izbový, novostavba Lorinčík Háje Košice

Reality Košice-Lorinčík

Rodinný dom | Hríbová | 114 m²

Nízkoenergetický 4-izbový dom (A1) v Lorinčík Háje – Košice. Úžitková plocha 113 m², tepelné če

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Košice-Lorinčík

425,000 € 3728 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ-Radový RD, Lorinčík Háje, v štandarde dokončená novostavba

Reality Košice-Lorinčík

Rodinný dom | Hlivová | 95.49 m²

REZERVOVANÉ - Spoločnosť Impulz Real a Lucia Talianová ponúkajú 3 izbový radový rodinný dom v d

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Košice-Lorinčík

413,000 € 4325 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23012)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Reality v Martine (750)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie