REKREAČNÁ CHATA - ORAVSKÁ PRIEHRADA, okr. Námestovo

Reality Námestovo

Chata, drevenica, zrub | Pobrežie Oravskej priehrady | 200 m²

Rekreačná chata vo vyhľadávanej lokalite Oravskej priehrady má svoje jedinečné čaro. Svojou veľ

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Námestovo

376,480 € 1882 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23055)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30303)
Upresniť hľadanie