PREDAJ celoročná chata s rozľahlým pozemkom

Reality Veľké Kosihy

Chalupa, rekreačný domček | Okánikova | 95 m²

NA PREDAJ ŠTÝLOVÁ REKREAČNÁ CHATA S ROZĽAHLÝM POZEMKOM 4 200 m² – OKANIKOVO (VEĽKÉ KOSIHY) Rea

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Veľké Kosihy

245,000 € 2579 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Byty na predaj v Bratislave (8542)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Rodinné domy na predaj (23116)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30412)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Upresniť hľadanie