Chata v lese na predaj - Obyce

Reality Obyce

Chalupa, rekreačný domček | 110 m²

Broker Consulting exkluzívne ponúka na predaj rekreačnú chatu v čarovnom prostredí lesa v katas

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Obyce

90,000 € 818 €/m²

člen NARKS
Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (743)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30371)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23116)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Upresniť hľadanie