Starostlivo udržiavaný 5-izbový rodinný dom v štýle drevenice s garážou a altánkom

Reality Čadca

Chalupa, rekreačný domček | 17. Novembra | 160 m²

Ponúkame na predaj ojedinelú nehnuteľnosť v horskom prostredí, ktorá spája neopakovateľné čaro

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Čadca

139,000 € 869 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

nadčasová chata v prekrásnom prostredí Čadce

Reality Čadca

Chalupa, rekreačný domček | Bukovská cesta | 50 m²

Raj na skok od centra mesta a predsa v pokoji prírody je aj Vašou víziou? Ponúkame Vám miesto,

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Čadca

96,000 € 1920 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30309)
Reality v Martine (756)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8525)
Rodinné domy na predaj (23120)
Upresniť hľadanie