GESTTO | ZHÁŇAME BYT PRE KLIENTA | PLATBA V HOTOVOSTI

Reality Trnava

3 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

Hľadáme na kúpu byt v Trnave alebo v blízkom okolí. Preferujeme 1 až 4-izbový byt. Môže byť v p

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Trnava

Cena dohodou

člen NARKS

GESTTO | 3 – i BYT 117 m2 | ŠATNÍK | ŠPAJZA | PREDAJ | TRNAVA – MEDZIHÁJ

Reality Trnava

3 izbový byt | 321.39 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa nehnuteľnosti Vám realitná kancelária GESTTO ponúka na predaj p

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj Trnava

118,500 € 369 €/m²

člen NARKS

NEO - REZERVOVANÉ Priestranný 3-izbový byt v tichej lokalite Trnavy

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Čajkovského | 70 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Trnava

174,990 € 2500 €/m²

3 izbový byt v rodinnom dome v Trnave

Reality Trnava

3 izbový byt | Oblúková | 76 m²

realitná kancelária BIČIAR ponúka prenájom zariadený 3-izbový byt v rodinnom dome v Trnave LOK

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Trnava

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

CreeX reality - ponúka na prenájom priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici Tamaškovičova v Trnave.

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Tamaškovičova | 80 m²

CREEX REALITY Vám ponúka na prenájom priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Trnava

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÉ 4-izbový byt v Trnave na Veternej ulici

Reality Trnava

4 izbový byt | Veterná | 83.12 m²

Realitná kancelária BIČIAR ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v tichej a pokojnej časti

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trnava

211,000 € 2538 €/m²

PREDREZERVOVANÝ - AARK: 3 izbový byt, Gejzu Dusíka, Trnava - PREDNÁDRAŽIE

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Gejzu Dusíka | 63.22 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 251 135 V zastúpení klienta

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Trnava

162,900 € 2577 €/m²

Na predaj trojizbový hipsterský byt

Reality Trnava

3 izbový byt | Gejzu Dusíka | 55 m²

Realitná kancelária reality-trnava.sk ponúka na predaj trojizbový byt v Trnave na Prednádraží,

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trnava

155,000 € 2818 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

✨ PREDAJ Priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Družba

Reality Trnava

3 izbový byt | 65 m²

🏡 CASMAR realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trnava

188,000 € 2892 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

VIVAREAL* VYKUPUJEME a HĽADAME pre našich klientov 1,2,3 - izbove byty v Trnave

Reality Trnava

1 izbový byt | Trnava | 0 m²

VYKUPUJEME a hľadáme pre našich klientov v Trnave a blízkom okolí garzónky, 1-izbové, 2-izbové,

Publikované: 09.11.2012 Aktualizované: 12.01.2022
Byty na kúpa Trnava

1 €

VIVAREAL! ATRAKTÍVNA LOKALITA! 2 izb. byt, zateplený bytový dom, ulica Vladimíra Clementisa, Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Vladimíra Clementisa | 48 m²

Ponúkame na predaj pekný 2 izbový byt v OV vo vyhľadávanej lokalite Trnavy na ulici Vladimíra C

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Trnava

156,000 € 3250 €/m²

Pre klienta hľadáme 2 izbový byt v Trnave

Reality Trnava

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre klienta hľadáme 2 izbový byt v pôvodnom stave v Trnave. Pôvodný stav. Cena do 130 000 €.

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na kúpa Trnava

Cena na vyžiadanie

Pre klienta hľadáme 1 izbový byt

Reality Trnava

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre klienta hľadáme 1 izbový byt v pôvodnom stave v Trnave. Pôvodný stav. Cena do 120 000 €

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na kúpa Trnava

Cena na vyžiadanie

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Trnava

Reality Trnava

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový byt v Trnave, platba v hotovosti. Za ponuky ďaku

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Trnava

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta s pripraveným financovaním súrne hľadáme 3-izbový byt v Trnave do 178 0

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Trnava

178,000 € 178000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt v Trnave, platba v hotovosti. Bližšie inform

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Trnava

170,000 € 3400 €/m²

PREDAJ - 1-izbovy byt - Okružná ulica

Reality Trnava

1 izbový byt | Okružná | 29 m²

REALL INVEST predstavuje 1-izbový byt na predaj na Okružná ulica (BAURING). Ide o útulný byt i

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trnava

129,000 € 4448 €/m²

Byt Trnava

Reality Trnava

4 izbový byt | 88.69 m²

Najnižšie podanie 288 000,00 Licitátor dražobníka je oprávnený znížiť sumu najnižšieho podania

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na dražba Trnava

288,000 € 3247 €/m²

PREDAJ | Exkluzívna nehnuteľnosť v centre mesta Trnava – byt v podkroví s výnimočnou výmerou

Reality Trnava

5 a viac izbový byt | 400 m²

CASMAR realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj mimoriadne lukratívnu nehnuteľnosť, ktor

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trnava

800,000 € 2000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ | 3-izbový byt priamo v srdci Trnavy – skvelý potenciál

Reality Trnava

3 izbový byt | 94.98 m²

CASMAR realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý 3-izbový byt s balkónom, nachá

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trnava

250,000 € 2632 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

TREEF | ponúka 4-izbový byt v pôvodnom stave / Špačinská cesta Trnava

Reality Trnava

4 izbový byt | Špačinská cesta | 75 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Špačinskej

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Trnava

184,000 € 2453 €/m²

TREEF | 3-izbový byt v pôvodnom stave 66m2 Prednádražie TRNAVA

Reality Trnava

3 izbový byt | 66 m²

TREEF | 3-izbový byt v pôvodnom stave 66m2 Prednádražie TRNAVA Byt je v pôvodnom stave, čo pre

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Trnava

165,000 € 2500 €/m²

3 izbový byt v rodinnom dome v Trnave

Reality Trnava

3 izbový byt | Oblúková | 76 m²

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Trnava

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rezervované. Na predaj garsónka v Trnave - Študentská ulica

Reality Trnava

Garsónka | Ulica Študentská | 20.68 m²

GARSÓNKA V TRNAVE NA PREDAJ - ŠTUDENTSKÁ ULICA | IDEÁLNA INVESTÍCIA Hľadáte byt, ktorý si viet

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Trnava

87,900 € 4250 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23107)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30403)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Byty na predaj v Bratislave (8539)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (738)
Upresniť hľadanie