FOIT - PRENÁJOM PRIESTORU PRIAMO V CENTRE MESTA TRNAVA NA ULICI VAJANSKÉHO

Reality Trnava

2 izbový byt | 113 m²

Hľadáte dokonalé miesto pre váš nový salón v Trnave? Práve ste ho našli! ✨ Dajte svojmu podnik

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Trnava

1,600 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

4-izbový byt (72m2) s lodžiou a pivnicou – Prednádražie, Trnava.

Reality Trnava

4 izbový byt | Nezadaná | 72 m²

Fotografia je ilustračná. Realitná kancelária Prvý domov s. r. o. vám ponúka na predaj 4-izbo

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Trnava

174,990 € 2430 €/m²

TREEF | ponúka 4-izbový byt v pôvodnom stave / Špačinská cesta Trnava

Reality Trnava

4 izbový byt | Špačinská cesta | 75 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Špačinskej

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Trnava

184,000 € 2453 €/m²

REZERVOVANÉ: 3-izbový byt s lodžiou pri UCM na Špačinskej – ihneď obývateľný, TOP investícia

Reality Trnava

3 izbový byt | Špačinská cesta | 64 m²

Hľadáte slnečný útulný, plne funkčný byt, do ktorého sa môžete okamžite nasťahovať, alebo ho ro

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na predaj Trnava

166,000 € 2594 €/m²

Na predaj mezonet na Hospodárskej ulici v Trnave

Reality Trnava

Mezonet | Ulica Hospodárska | 108 m²

Ponúkame Vám nadštandardný 4-izbový mezonet, ktorý spája skvelú lokalitu s veľkorysým priestoro

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Trnava

267,000 € 2472 €/m²

REZERVOVANÉ✨ Moderné bývanie s potenciálom v obľúbenej lokalite Trnavy.

Reality Trnava

3 izbový byt | Vladimíra Clementisa | 76 m²

!!REZERVOVANÉ!! Realitná kancelária CASMAR vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a slneč

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trnava

189,000 € 2487 €/m²

FOX * 2 izbový byt s loggiou v bytovom dome z roku 2009 * B. Smetanu

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Bedřicha Smetanu | 53 m²

Ponúkame na predaj pekný 2 izbový byt v bytovom dome z roku 2009 v Trnave na ulici B. Smetanu.

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Byty na predaj Trnava

170,000 € 3208 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÁ NEHNUTEĽNOSŤ -Útulný 2-izbový byt v tehlovom dome na Nevädzovej ulici v Trnave – pokoj, zeleň a súkromie

Reality Trnava

2 izbový byt | Nevädzová | 50 m²

Hľadáte bývanie, kde sa budete cítiť príjemne hneď po otvorení dverí? Predstavujem vám 2-izbov

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Byty na predaj Trnava

154,500 € 3090 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

+++ NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V TRNAVE ZA 169.700,- EURO+++

Reality Trnava

3 izbový byt | Nerudova | 74 m²

+++ NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V TRNAVE ZA 169.700,- EURO+++ Kamenár&Partners Vám dáva

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Trnava

169,700 € 2293 €/m²

Ihneď kúpim byt | Garsónka až po 3-izbový byt | platba možná aj v hotovosti.

Reality Trnava

2 izbový byt | 1 m²

Ihneď kúpim garsónku, 1-izbový, 2-izbový alebo 3-izbový byt. Mám záujem o byty v pôvodnom stav

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Trnava

Cena dohodou

Reality Trnava

Garsónka | 1 m²

Ihneď kúpim: garsónku, 1-izbový, 2-izbový alebo 3-izbový byt. Mám záujem o byty v pôvodnom sta

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Trnava

Cena dohodou

Reality Trnava

1 izbový byt | 1 m²

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Trnava

Cena dohodou

110 M2 BYT VO VILE NA SPIEGELSALI – VLASTNÝ POZEMOK, GARÁŽE A APARTMÁN

Reality Trnava

3 izbový byt | Ovocná | 110 m²

REZERVOVANÉ 110 M2 BYT VO VILE NA SPIEGELSALI – VLASTNÝ POZEMOK, GARÁŽE A APARTMÁN V PODKROVÍ

Publikované: 01.01.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Trnava

319,000 € 2900 €/m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 izbový byt na kúpu

Reality Trnava

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 izbový byt na kúpu v novostavbe v Trnave. Platba v hotovosti

Publikované: 22.11.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Trnava

Cena dohodou

ODKUPIME VASU NEHNUTELNOST

Reality Trnava

3 izbový byt | 1 m²

Odkúpime od Vás Vašu nehnuteľnosť - byt, dom, pozemok - za výhodnú cenu, vyplatíme Vaše dlhy aj

Publikované: 07.12.2021 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na predaj Trnava

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Rodinné domy na predaj (23110)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Reality v Martine (737)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Upresniť hľadanie