REZERVOVANÉ | SENEC NA DLANI V TOMTO PREROBENOM 3 IZBOVOM BYTE - J. JESENSKÉHO

Reality Senec

3 izbový byt | J. Jesenského | 68 m²

Martin Krč a NAVA reality vám ponúkajú na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou na ulici Ja

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Senec

204,000 € 3000 €/m²

AZ. Predaj 3-izb. apartmánu v atraktívnej lokalite na Slnečných jazerách v Senci

Reality Senec

Apartmán | 51 m²

Hľadáte investíciu alebo bývanie pri vode na Slnečných jazerách? Ponúkame vám jedinečnú prílež

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Senec

244,900 € 4802 €/m²

AZ. Predaj 2-izb. apartmánu v atraktívnej lokalite na Slnečných jazerách v Senci

Reality Senec

Apartmán | 37 m²

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Senec

184,900 € 4997 €/m²

AZ. Predaj 1-izb. apartmánu v atraktívnej lokalite na Slnečných jazerách v Senci

Reality Senec

Garsónka | 18 m²

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Senec

122,000 € 6778 €/m²

AZ. Predaj luxusného 3-izb. apartmánu s predzáhradkou v atraktívnej lokalite na Slnečných jazerách v Senci

Reality Senec

Apartmán | 81 m²

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Senec

289,900 € 3579 €/m²

Reality Senec

Apartmán | 37 m²

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Senec

184,900 € 4997 €/m²

Reality Senec

Garsónka | 18 m²

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Senec

122,000 € 6778 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30403)
Rodinné domy na predaj (23109)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (738)
Byty na predaj v Bratislave (8539)
Upresniť hľadanie