997347 (JuH7-R1zYL2) Aktualizovaný: 13. 05. 2026 1. publikácia: 13. 05. 2026

Predaj 3-izbového bytu, Bajkalská, Ružinov

Bajkalská
Bratislava-Ružinov • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

650,000 € 5000 €/m²

Základné informácie

Druh:
3 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
130 m²
Info
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v projekte Tri veže na Bajkalskej ulici v Bratislave. Byt sa nachádza na 10. poschodí a jeho celková výmera vrátane terasy je 130 m². Samotná terasa má výmeru 17 m² a poskytuje príjemný priestor na oddych.
Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, veľkej obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou, samostatného WC, samostatnej kúpeľne, spálne so sprchovacím kútom a detskej izby.
Byt je kompletne zariadený a vybavený kvalitnými elektrospotrebičmi značky Miele. Súčasťou vybavenia sú 2 klimatizačné jednotky, krb na bioetanol a inteligentná domácnosť ovládaná prostredníctvom tabletu.
K bytu prislúcha pivničná kobka a parkovacie miesto.
Projekt Tri veže ponúka moderné mestské bývanie s výbornou dostupnosťou do centra mesta a kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí.

Cena nehnuteľnosti je 650.000,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 8.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 658.000,-Eur celkom.

Naviac, ak využijete služby nášho hypotekárneho poradcu a výška úveru bude aspoň 70.000 €, refundujeme Vám 150€ z poplatku za znalecký posudok.

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie Maxim Real?
- Cena nehnuteľnosti je pre Vás konečná - neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti.
- Okrem bezplatného advokátskeho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách.
- K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma.
- Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
130 m²

Umiestnenie:
Ďalšie nadzemné podlažie

Podlažie:
10

Počet nadzemných podlaží:
25

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Zmiešaná

Rok výstavby:
2026

Cena vrátane energií:
Nie

Energetický certifikát budovy:
nie je
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Ing. Ivana Neubert

Maxim Real s.r.o.

Maxim Real

Dúbravská cesta 2 • 84104, Bratislava - Karlova Ves
Celá ponuka spoločnosti

650,000 € 5000 €/m²

Kontakt na predajcu

Ing. Ivana Neubert

Maxim Real s.r.o.