B_3740 (JudhMhcrJ84) Aktualizovaný: 13. 05. 2026 1. publikácia: 13. 05. 2026

2 izbový apartmán v komplexe Royal Sun na Slnečnom pobreží, 300m od pláže

Ukázať na mape

89,000 € 1816 €/m²

Základné informácie

Druh:
2 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
49 m²
Info
Relax Properties Vám ponúka na predaj zariadený 2 izbový apartmán v obľúbenom komplexe Royal Sun na Slnečnom pobreží v Bulharsku.

Apartmán sa nachádza na prízemí a má celkovú výmeru 49 m². Z terasy je priamy prístup k bazénom a spoločným priestorom komplexu.

Dispozícia: vstupná chodba, kuchyňa spojená s obývacou izbou, samostatná spálňa, terasa/patio.

Nehnuteľnosť sa predáva kompletne zariadená a je vhodná na vlastné využitie aj prenájom.

Komplex Royal Sun sa nachádza len 300 m od piesočnatej pláže Kiki Beach a patrí medzi vyhľadávané rezorty na Slnečnom pobreží.

Komplex ponúka:

* 2 veľké bazény a detský bazén,

* reštauráciu a lobby bar,

* SPA centrum, jacuzzi, saunu a fitness,

* detské ihrisko,

* obchodné centrum,

* recepciu a celoročnú bezpečnostnú službu,

* parkovanie a upravené záhrady

* Lekár počas letnej sezóny

*

Ročný udržiavací poplatok za správu a údržbu: 21,8 EUR/m².

Služby Relax Properties:
Realitná kancelária Relax Properties zabezpečuje kompletný servis pri kúpe nehnuteľnosti v zahraničí. Zabezpečíme pre vás celý proces od obhliadky, rezervácie, právneho servisu až po prepis vlastníctva nehnuteľnosti.

Samozrejmosťou je asistencia pri vybavení všetkých potrebných dokumentov, prekladov, notárskych úkonov a odborné poradenstvo počas celého procesu kúpy. Spolupracujeme s overenými právnikmi priamo v danej krajine a zabezpečíme, aby kúpa prebehla bezpečne, transparentne a bez starostí. Za našimi službami hovoria aj naše referencie množstva spokojných klientov.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
49 m²

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Relax Relax Properties

Relax Properties s. r. o.

Relax Properties s.r.o.

Na vyhliadke 5 • 900 31, Stupava
Celá ponuka spoločnosti

89,000 € 1816 €/m²

Kontakt na predajcu

Relax Relax Properties

Relax Properties s. r. o.