(JuCfGO_NZvX) Aktualizovaný: 22. 05. 2026 1. publikácia: 22. 05. 2026

Ponúkame Vám na predaj 3- izbový byt ne sídlisku Sever v meste Prievidza.

Na Karasiny
Prievidza • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

124,000 € 1771 €/m²

Základné informácie

Druh:
3 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
70 m²
Info
Realitná kancelária DMPD Real Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej a obľúbenej lokalite sídliska Sever v meste Prievidza. Byt s podlahovou plochou 70 m² sa nachádza na 4. poschodí panelového bytového domu s výťahom a ponúka ideálnu kombináciu komfortného bývania, dobrej dispozície a potenciálu na modernizáciu podľa vlastných predstáv.

Táto nehnuteľnosť je výbornou voľbou nielen pre rodiny, páry či mladých ľudí hľadajúcich nové bývanie, ale aj ako investičná príležitosť na prenájom. Lokalita Sever patrí dlhodobo medzi najžiadanejšie časti mesta vďaka kompletnej občianskej vybavenosti, množstvu zelene a výbornej dostupnosti do centra mesta.

Dispozícia a stav bytu
Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, čo novému majiteľovi umožňuje okamžité bývanie bez nutnosti veľkých počiatočných investícií. Zároveň ponúka dostatok priestoru na realizáciu vlastných predstáv a úprav podľa individuálneho vkusu.

Dispozične byt pozostáva z:
vstupnej chodby,
priestrannej obývacej izby,
dvoch samostatných izieb,
kuchyne,
kúpeľne,
samostatného WC.

Veľkou výhodou je príjemná svetlosť bytu a praktické rozloženie miestností, ktoré poskytuje dostatok priestoru pre pohodlné rodinné bývanie.

Bytový dom a lokalita
Bytový dom je vybavený výťahom a aktuálne v ňom prebieha výmena stúpačiek, čo predstavuje významný benefit pre budúceho majiteľa a zároveň zvyšuje hodnotu nehnuteľnosti do budúcna.
Sídlisko Sever ponúka kompletnú občiansku vybavenosť:
školy a škôlky,
obchody a supermarkety,
zdravotné stredisko,
zastávky MHD,
detské ihriská,
dostatok zelene a možností na oddych či šport.
Vďaka výbornej lokalite máte všetko potrebné na dosah ruky.

Výhody nehnuteľnosti
vyhľadávaná lokalita
výmera 70 m²
4. poschodie s výťahom
čiastočná rekonštrukcia
možnosť úpravy podľa vlastných predstáv
vhodné aj ako investícia
čiastočne zariadený byt
prebiehajúca výmena stúpačiek
kompletná občianska vybavenosť v okolí

Cena: 124 000 €

Ak Vás táto ponuka zaujala a hľadáte byt s potenciálom vo výbornej lokalite, neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť si obhliadku.
Telefón: 0948 179 796
E-mail: vida@dmpdreal.sk
DMPD Real – profesionálny prístup a spoľahlivé služby v oblasti nehnuteľností.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
70 m²

Podlažie:
4

Počet nadzemných podlaží:
8

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Typ konštrukcie:
Panelová

Orientácia:
Južná

Rok výstavby:
1986

Počet balkónov:
1

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Daniel Vida

DMPD s.r.o.

DMPD s.r.o.

Lesná 714/41 • 97101, Prievidza (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

124,000 € 1771 €/m²

Kontakt na predajcu

Daniel Vida

DMPD s.r.o.