Priestranný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Hurbanove

Reality Hurbanovo

3 izbový byt | Hurbanovo | 74 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v Hurbanove s celkovou výmerou 74 m², ktorý sa nach

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Hurbanovo

110,000 € 1486 €/m²

3-izbový byt v pôvodnom stave, Hurbanovo

Reality Hurbanovo

3 izbový byt | 75 m²

Hľadáte byt, ktorý si môžete prerobiť presne podľa vlastných predstáv a zároveň mať všetko potr

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Hurbanovo

78,900 € 1052 €/m²

3-izbový byt so záhradou v pokojnej bytovke – Zelený Háj

Reality Hurbanovo

3 izbový byt | Holanovo | 57 m²

Nie každý hľadá byt v paneláku. Niekto hľadá pokoj. Menej susedov. A bonus, ktorý sa pri byte

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Hurbanovo

57,000 € 1000 €/m²

MH293- Na predaj 3 izbový byt v Hurbanove!

Reality Hurbanovo

3 izbový byt | 61.93 m²

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3 izbový tehlový byt s loggiou, ktorý spája mo

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 04.04.2026
Byty na predaj Hurbanovo

80,000 € 1292 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Hurbanovo

Reality Hurbanovo

3 izbový byt | 63 m²

Realitná kancelária HALO reality a Rudolf Danics, kontakt: 0950 527 717, nehnuteľnosť s ID: KN-

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Hurbanovo

98,000 € 1556 €/m²

DIRECTREAL|Na predaj pekný kompletne rekonštruovaný 3-izb. byt 64,75 m2 s klimatizáciou a balkónom vo vyhľadávanej lokalite v Hurbanove. EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!

Reality Hurbanovo

3 izbový byt | Hurbanovo | 65 m²

Directreal for Life - Na domovskej stránke DirectReal pod ID:276861 nájdete 29 fotografií tej

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Hurbanovo

86,999 € 1338 €/m²

Pozor zľava !!! Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ priestranný, 3 izbový byt na najlepšej adrese v meste Hurbanovo !!!

Reality Hurbanovo

3 izbový byt | 74 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ priestranný 3-izbový byt na najlepšej adrese v mest

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Hurbanovo

73,900 € 999 €/m²

Byt pripravený na rekonštrukciu – Hurbanovo, 2 izby s balkónom

Reality Hurbanovo

2 izbový byt | Hurbanovo | 53 m²

Exkluzívne! Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj 2-izbový byt

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Hurbanovo

58,000 € 1094 €/m²

REZERVOVANÉ - Na predaj veľký 3-izbový byt v meste Hurbanovo

Reality Hurbanovo

3 izbový byt | 85 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v meste Hurbanovo, časť Bohatá. Ve

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Hurbanovo

93,000 € 1094 €/m²

Predám 2 izbový byt s balkónom v Hurbanove

Reality Hurbanovo

2 izbový byt | Hurbanovo | 53 m²

Exkluzívne! Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj 2 izbový byt

Publikované: 08.09.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Hurbanovo

58,000 € 1113 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1404)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30327)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (746)
Rodinné domy na predaj (22945)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie