DIRECTREAL|2 izbák s vlastnou záhradou

Reality Holice

2 izbový byt | Kostolná Gala | 58 m²

Directreal Live - Ponúkam na predaj 2-izbový byt v Holiciach. V tejto obci sa nachádza nájazd

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Holice

142,900 € 2464 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30351)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Byty v Banskej Bystrici (1405)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Reality v Martine (740)
Rodinné domy na predaj (23039)
Upresniť hľadanie