72950 (JuJ7cEdm7Xt) Aktualizovaný: 11. 05. 2026 1. publikácia: 11. 05. 2026

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Levice

Levice • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

122,000 € 1768 €/m²

Poznámka k cene: Konečná cena vrátane služieb HALO reality a provízie.
Základné informácie

Druh:
3 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
69 m²
Info
Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Eva Tauchmanová, kontakt: 0944 240 306, nehnuteľnosť s ID: LV-72950:
DISPOZÍCIA:
Ponúkame na predaj 3-izbový byt na ulici Kpt. Jána Nálepku, situovaný na 2. poschodí z 3 v bytovom dome bez výťahu. Dispozične pozostáva z troch samostatných izieb, kuchyne, kúpeľne, oddeleného WC, špajze a praktického kumbálu. K bytu prislúcha aj úložný priestor na prízemí bytového domu.

STAV NEHNUTEĽNOSTI:
Byt prešiel staršou rekonštrukciou. V priebehu posledného roka bol kompletne vymaľovaný, bolo osadené nové WC a inštalovaná nová vstavaná umývačka riadu. Nehnuteľnosť sa predáva nezariadená, prípadne čiastočne zariadená podľa dohody.

BYTOVÝ DOM:
Bytový dom je situovaný v pokojnej časti centra mesta s výbornou občianskou vybavenosťou a pohodlným prístupom ku všetkým službám.

VÝHODY:
výborná poloha priamo v centre mesta
potraviny Biedronka a drogéria dm len pár krokov od domu
zdravotné stredisko a mestský park do 5 minút pešo
praktická dispozícia bytu
oddelené WC a kúpeľňa
špajza, kumbál a ďalší úložný priestor
vhodný na okamžité bývanie aj ďalšiu modernizáciu podľa vlastných predstáv

MESAČNÉ NÁKLADY:
260,-

LOKALITA:
Ulica Kpt. Jána Nálepku ponúka ideálne mestské bývanie s kompletnou občianskou vybavenosťou v pešej dostupnosti. Lokalita je vhodná pre rodiny aj jednotlivcov, ktorí ocenia blízkosť obchodov, zdravotnej starostlivosti, zelene a centra diania.

NÁZOR MAKLÉRA:
Byt predstavuje výbornú príležitosť pre klientov, ktorí hľadajú priestranné bývanie vo veľmi dobrej lokalite. Praktická dispozícia, dostatok úložného priestoru a centrum mesta na dosah robia z tejto nehnuteľnosti ideálnu voľbu na bývanie aj investíciu..

Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).

U NÁS MÁTE ISTOTU: --------------------------------------------------------
- sme JEDNOTKA na SLOVENSKOM REALITNOM TRHU, predávame 1 000 nehnuteľností ročne
- prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, predávali sme už viac ako 70 000 NEHNUTEĽNOSTÍ
- na našom webe nájdete už viac ako 5500 recenzií aj s fotkami našich spokojných klientov
- pre vašu bezpečnosť sme nestranná strana pri prevode nehnuteľnosti
- profesionálne obhliadky s pravidelne preškolovanými profesionálnymi maklérmi
- už vo väčšine lokalít robíme aj 3D skeny, videoobhliadky a pôdorysy nehnuteľnosti
- zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona
- poradíme vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť
- bezplatné hypotekárne služby našich partnerov
- sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS
-----------------------------------------------------------------------------
Nehnuteľnosť predávate/kupujete jeden-dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete viac ako 1 300 aktuálnych nehnuteľností.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
69 m²

Umiestnenie:
Ďalšie nadzemné podlažie

Podlažie:
2

Počet nadzemných podlaží:
3

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Panelová

Rok výstavby:
1900

Počet izieb / miestností:
3

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Mgr. Eva Tauchmanová

HALO reality Žiar nad Hronom

HALO reality, s.r.o.

SNP 111 • 96501, Žiar nad Hronom
Celá ponuka spoločnosti

122,000 € 1768 €/m²

Kontakt na predajcu

Mgr. Eva Tauchmanová

HALO reality Žiar nad Hronom