KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÁ GARSÓNKAS LOGGIOU NA ZAČIATKU PETRŽALKY - VILOVÁ ULICA

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Vilová | 24.8 m²

Ponúkame Vám na predaj krásnu kompletne zrekonštruovanú garsónku s loggiou, Vilová ulica, Brati

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

160,000 € 6452 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Na predaj garsonka pri Vienna Gate a železničnej stanici BA

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Nezadaná | 21 m²

Realitná kancelária Byvo ponúka na predaj štýlovo zrekonštruovanú garsónku nachádzajúcu sa pri

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

155,990 € 7428 €/m²

TOP PONUKA - Kompletne zrekonštruovaný byt na začiatku Petržalky, Vilová ulica

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Vilová | 25 m²

Hľadáte moderné štartovacie bývanie alebo ideálnu investičnú príležitosť na prenájom? AVE Estat

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

160,000 € 6400 €/m²

Predaj novozrekonštruovanej garzónky na Vilovej, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Vilová | 25 m²

Ponúkam na predaj kompletne zrekonštruovanú garsónku s presklennou loggiou na Vilovej ulici v č

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

159,900 € 6396 €/m²

Pekná garsónka na predaj v Petržalke - Krásnohorská ulica.

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Krásnohorská | 29.58 m²

Ponúkame na predaj bývanie vo vkusnej garsónke, ktorá sa nachádza v zrekonštruovanom bytovom do

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

157,000 € 5308 €/m²

Novinka
Novinka

Kompletne a vkusne zrekonštruovaná garsónka s loggiou v obľúbenej lokalite

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Vilová | 25 m²

Ponúkame na predaj vkusne a kompletne zrekonštruovanú garsónka s loggiou na Vilovej ulici v Bra

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

160,000 € 6400 €/m²

Kompletne zrekonštruovaná garsónka na začiatku Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Vilová | 24.8 m²

MRK & RETEX, s.r.o. – realitná kancelária pôsobiaca na realitnom trhu od roku 1999 Vám ponúka n

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

160,000 € 6452 €/m²

BOSEN | REZERVOVANÝ Kompletne zrekonštruovaná a zariadená garsónka s loggiou, 31,11 m², Petržalka, Blagoevova

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Blagoevova | 31.11 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovanú a plne zariadenú garsónku

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

169,500 € 5448 €/m²

člen NARKS

Pre konkrétneho klienta hľadám garzónku alebo 1-izbový byt v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Šustekova | 1 m²

Pre konkrétneho klienta momentálne hľadám garzónku alebo 1-izbový byt v Bratislave – Petržalka.

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Byt na predaj - ul. Antolská, Bratislava V

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Antolská | 31 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadenú garsónku s rozlohou 31 m2 nachádzajúcu sa v zateplenom tehlovo

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

190,000 € 6129 €/m²

Garsónka po kompletnej rekonštrukcii pri Draždiaku, Strečnianska – loggia, pekný výhľad

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Strečnianska | 28 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovanú garsónku v atraktívnej časti Petržalky na Strečnia

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

157,900 € 5639 €/m²

Na predaj 1-gars. byt Vilová ul.

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Vilová | 25 m²

Na predaj 1-gars. byt Vilová ul. - Petržalka v OV. výmera: 24,8 m² vrátane loggie poschodie: 2

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

160,000 € 6400 €/m²

Exkluzívne: Garsónka s lodžiou vo vyhľadávanej lokalite

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Bohrova | 29.5 m²

Hľadáte štartovacie bývanie alebo investičnú nehnuteľnosť s výbornou dostupnosťou do centra a z

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

147,000 € 4983 €/m²

garzónka, Vilova ul., Petržalka, lodžia, 2.p./12

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Vilová | 25 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaná garsónka ul. Vilová, Bratislava V – Petržalka. Vý

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

160,000 € 6400 €/m²

KOMPLET ZREKONŠTRUVANÁ GARSÓNKA NIE LEN NA INVESTÍCIU V TOP LOKALITE BRATISLAVSKEJ PETRŽALKY

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Vilová | 24.8 m²

Carla real solutions ponúka na predaj vkusne a kompletne zrekonštruovanú garsónku s loggiou na

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

160,000 € 6452 €/m²

ASSENZIO – PREDAJ – GARZONKA 31 m2 – ANTOLSKA – PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Antolská | 31 m²

Ponúkame na predaj zariadenú garsónku s výmerou 31 m², situovanú na 4. poschodí zatepleného teh

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1385)
Rodinné domy na predaj (23086)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (740)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30413)
Upresniť hľadanie