998112 (JuL99LHUAk8) Aktualizovaný: 15. 05. 2026 1. publikácia: 15. 05. 2026

ALL INCLUSIVE | Na predaj priestranný 4-izb. byt s balkónom, Levice

Levice • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

165,000 € 2007 €/m²

Základné informácie

Druh:
4 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
82.2 m²
Info
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s balkónom a pivnicou vo vyhľadávanej lokalite mesta Levice.

Táto nehnuteľnosť predstavuje ideálnu voľbu pre rodiny, ktoré hľadajú komfortné, kompletne zariadené bývanie bez nutnosti ďalších investícií. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2021, vďaka čomu poskytuje moderné a bezstarostné bývanie pripravené na okamžité nasťahovanie. Všetko je navrhnuté tak, aby nový majiteľ získal maximálny komfort a funkčnosť.

Byt sa predáva kompletne zariadený vrátane novej sedačky a nových spotrebičov, čo výrazne šetrí čas aj financie. Stačí si priniesť osobné veci a môžete bývať. Vďaka veľkorysej výmere a praktickému riešeniu je ideálny pre rodinný život aj pre tých, ktorí ocenia dostatok priestoru.

Veľkým benefitom je balkón, ktorý ponúka príjemné miesto na oddych, rannú kávu alebo relax po náročnom dni.

TENTO BYT MUSÍTE VIDIEŤ!

VLASTNOSTI NEHNUTEĽNOSTI

• POČET IZIEB
Dispozícia bytu pozostáva zo štyroch izieb, ktoré ponúkajú dostatok priestoru pre komfortné rodinné bývanie.

Po vstupe do bytu sa nachádza predsieň, ktorá plynulo prepája jednotlivé miestnosti a poskytuje praktický priestor na odkladanie vecí.

Obývacia izba pôsobí priestranne a svetlo, ideálna na spoločné chvíle s rodinou. Ostatné izby ponúkajú variabilitu využitia – ako spálne, detské izby či pracovňa.

Kuchyňa disponuje komorou, čo je veľkou výhodou pre uskladnenie potravín a udržanie poriadku. Byt zároveň ponúka priestranné šatníky, ktoré zabezpečujú dostatok úložného priestoru.

Z bytu je prístup na balkón, ktorý rozširuje obytný priestor a prináša príjemný kontakt s exteriérom.

Kúpeľňa a toaleta poskytujú praktické riešenie pre každodenné fungovanie domácnosti.

• ÚŽITKOVÁ PLOCHA
Úžitková plocha bytu je 82,2 m², čo poskytuje dostatok priestoru pre pohodlné bývanie celej rodiny.

Súčasťou bytu je balkón, ktorý ponúka príjemný priestor na oddych.

K bytu prislúcha aj veľkorysá pivnica o výmere 13 m², ktorá zabezpečuje nadštandardný úložný priestor.

• STAV NEHNUTEĽNOSTI
Byt sa nachádza na 4. poschodí panelového bytového domu z 80. rokov.

Nehnuteľnosť prešla kompletnou rekonštrukciou v roku 2021, v rámci ktorej boli vymenené radiátory, elektrické a vodovodné rozvody, osadené nové plastové okná vrátane balkóna a bezpečnostné dvere.

Vykurovanie je ústredné, čo zabezpečuje komfort počas celého roka.

Byt sa predáva kompletne zariadený vrátane nových spotrebičov a novej sedačky.

Veľkou výhodou je, že byt je ihneď k dispozícii, čo umožňuje okamžité nasťahovanie bez čakania.

• VYBAVENIE A BENEFITY
• 4-izbový byt ideálny pre rodinu
• Úžitková plocha 82,2 m²
• Balkón
• Veľká pivnica 13 m²
• Kompletná rekonštrukcia (2021)

• LOKALITA A DOSTUPNOSŤ
Mesto Levice patrí medzi vyhľadávané lokality pre rodinné bývanie vďaka svojej kompletnej občianskej vybavenosti a príjemnej atmosfére.

Byt sa nachádza vo výbornej časti mesta, ktorá ponúka ideálnu kombináciu pokojného bývania a skvelej dostupnosti všetkého potrebného. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza poliklinika, čo je veľkou výhodou najmä pre rodiny s deťmi či starších obyvateľov.

Každodenný život Vám výrazne uľahčí dostupnosť obchodov, škôl, škôlok a pošty, ktoré máte doslova na dosah ruky. Nemusíte strácať čas presunmi – všetko vybavíte rýchlo, pohodlne a bez stresu.

Lokalita je ideálna pre rodiny, ktoré ocenia bezpečné a praktické prostredie pre život. Okolie ponúka príjemnú infraštruktúru, ktorá zabezpečuje komfortné fungovanie domácnosti aj kvalitné trávenie voľného času.

Výhodou je aj dobrá dostupnosť v rámci mesta, čo robí túto nehnuteľnosť ešte atraktívnejšou. Ide o adresu, ktorá spája pohodlie, dostupnosť a kvalitné rodinné bývanie.

• CENA NEHNUTEĽNOSTI
Cena tejto nehnuteľnosti je 165.000 €,- / celkom.

KONTAKT
CALL CENTRUM
Veronika Konkoly
+421 951 780 731
asistent@allinclusivereal.sk

ALL INCLUSIVE REAL Vám poskytne komplexné a profesionálne služby pri predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností. V spolupráci s naším hypotekárnym partnerom Vám zaistíme najvýhodnejšie finančné riešenie pre Vašu nehnuteľnosť.

Vďaka našej externej spolupráci s renomovanou právnou kanceláriou, ako aj internému právnemu tímu, Vám zaručujeme vysoko kvalitný a nadštandardný právny servis, ktorý zabezpečí bezproblémový priebeh celého procesu.

Naša kancelária je hrdým členom najväčšieho združenia realitných kancelárií – REALITNÁ ÚNIA a zaväzuje sa dodržiavať najprísnejšie štandardy a zásady kvality v poskytovaní našich služieb. Okrem toho je naša kancelária poistená pre prípad zodpovednosti za spôsobené škody, čím garantujeme našim klientom maximálnu bezpečnosť a ochranu.

Nehnuteľnosť bola pripravená s homestaging oddelením a odprezentovaná s profesionálnym fotografom a kameramanom našej spoločnosti. Veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Text a fotografie sú autorským dielom realitnej kancelárie ALL INCLUSIVE REAL, s.r.o.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
82.2 m²

Umiestnenie:
Ďalšie nadzemné podlažie

Podlažie:
4

Počet nadzemných podlaží:
8

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Panelová

Rok výstavby:
1984

Počet izieb / miestností:
4

Cellar area:
13 m²

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Robert Šimon

ALL INCLUSIVE REAL, s. r. o.

ALL INCLUSIVE REAL, s.r.o

Hlavná 5599 • 92901, Dunajská Streda
Celá ponuka spoločnosti

165,000 € 2007 €/m²

Kontakt na predajcu

Robert Šimon

ALL INCLUSIVE REAL, s. r. o.