4 izbový byt | Vajanského ul. | 80.5 m²
Ak hľadáte pekné a tiché miesto na bývanie s dosahom všetkých vymožeností mesta ste na správnej
124,000 € 1540 €/m²
4 izbový byt | 82.2 m²
170,000 € 2068 €/m²
4 izbový byt | 81.9 m²
116,000 € 1294 €/m²
4 izbový byt | Tekovská ul. | 80.4 m²
Ak hľadáte naozaj pekné a tiché miesto na bývanie a zároveň s dosahom všetkých vymožeností mest
138,000 € 1716 €/m²
4 izbový byt | Nezadaná | 98 m²
Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj 4 izbový byt vo výmere 98 m2 s loggiou a p
170,000 € 1735 €/m²
4 izbový byt | Nezadaná | 82.94 m²
Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj 4 izbový byt vo výmere 82,94m2 s PIVNICOU
123,990 € 1495 €/m²
4 izbový byt | Nezadaná | 82.2 m²
Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj 4 izbový byt vo výmere 82,20 m2 s balkónom
165,000 € 2007 €/m²
4 izbový byt | Nezadaná | 82.2 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s balkónom
165,000 € 2007 €/m²
4 izbový byt | Tekovská ul. | 100 m²
100 m², poctivá rekonštrukcia, zimná záhrada a tajný vstup do "Narnie!" Nie, toto nie je novost
190,000 € 1900 €/m²
4 izbový byt | Kpt. Jána Nálepku | 81.3 m²
N197-114-FRADE3 Link na 3D virtuálnu obhliadku: tour.pivo.app/view/d0b4638f-6083-47f5-84fb-bd3
118,000 € 1451 €/m²
4 izbový byt | Ku bratke | 0 m²
Ponúkame Vám na predaj pekný, veľký, presvetlený 4 izbový byt 82m2. Byt sa nachádza na 4. zo 7.
165,000 €
4 izbový byt | 98 m²
V EXKLUZÍVNOM zastúpení Vám ponúkame na predaj BYT, ktorý si Vás získa nielen číslami. 4-izbov
130,000 € 1327 €/m²
4 izbový byt | 81.3 m²
Hľadáte bývanie, kde máte všetko poruke a zároveň dostatok priestoru pre celú rodinu? Tak mi
118,000 € 1451 €/m²
4 izbový byt | 98.63 m²
Na predaj veľký 4-izbový byt s balkónom – Levice, Perecká ulica Hľadáte priestranné bývanie pre
158,000 € 1602 €/m²
4 izbový byt | Ul. ku Bratke | 83 m²
Ponúkame Vám na predaj tento krásny, kompletne zariadený a slnečný 4 izbový byt s balkónom o ro
168,000 € 2024 €/m²
4 izbový byt | Vajanského ul. | 83 m²
Ponúkame na predaj 4 izbový byt na veľmi dobrej adrese. Byt je čiastočne zrekonštruovaný, má pl
119,990 € 1446 €/m²
4 izbový byt | Ku Bratke | 82 m²
SLOVREAL ponúka na predaj priestranný 4 izbový byt v Leviciach, ktorý poskytuje tiché miesto na
169,900 € 2072 €/m²
4 izbový byt | Dopravná ul. | 90 m²
Niektoré byty pôsobia dobre na fotkách. Tento byt však vynikne až vo chvíli, keď doň vstúpite.
149,000 € 1656 €/m²
4 izbový byt | Vajanského ul. | 80.4 m²
Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt s výmerou 80,5 m², nachádzajúci sa na 5. poschodí z
124,000 € 1542 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.