5 izbový byt, Vajnorská ulica, Bratislava III, Nové mesto, zariadený, samostatné izby, parkovanie pre dve autá, balkóny

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | 145 m²

Ponúkame Vám na prenájom zariadený 5 izbový byt, v lokalite Bratislava-Nové Mesto, Vajnorská ul

Publikované: 25.06.2021 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,500 10 /m²

Top
Top

Na predaj 6 izb. mezonetový byt na ul. Riazanská

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Riazanská | 141 m²

Na predaj veľkoryso riešený 6 izbový mezonetový byt na ul. Riazanská, kat. územie Nové Mesto.

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 09.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

420,000 € 2979 €/m²

Dom bez starostí: Penthouse na Kolibe, ktorý vám vráti slobodu

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Pod Vtáčnikom | 247 m²

Mnoho rodín stále verí, že skutočný priestor a súkromie nájdu len v rodinnom dome. No s ním pri

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,350,000 € 5466 €/m²

Exkluzívny 5 izbový byt v lukratívnej lokalite s jedinečným výhľadom

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Matúškova | 127.07 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 5 izbový byt s dvama balkónmi a jedinečným výhľadom v novom p

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

729,900 € 5744 €/m²

Veľký klimatizovaný 5 izbový byt 145m2, 2X garážové státie, Bratislava III, Nové mesto, Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Vajnorská | 145 m²

Publikované: 28.06.2021 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

*Investičná príležitosť – novo-rekonštruovaný priestor na Airbnb*

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Vajnorská | 136 m²

Ponúkame na predaj atraktívny, kompletne novo zrekonštruovaný priestor s výmerou 136,30 m² vo v

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Veľkometrážny 5-izbový PENTHOUSE s PANORAMA výhľadom BA 🌇

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Tomášikova | 215 m²

Ak hľadáte nekompromisnú metráž, rozsiahlu terasu, panoramatický výhľad a vysoký štandard bývan

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

910,000 € 4233 €/m²

člen NARKS

Veľký 5 izbový byt s 2 balkónmi, parkovaním, BA III, Nové mesto, pri OC VIVO a jazere Kuchajda

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Vajnorská | 145 m²

Ponúkame Vám na prenájom 5 izbový byt v lokalite Bratislava-Nové Mesto, Vajnorská ulica Byt sa

Publikované: 16.08.2022 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

5 IZBOVÝ BYT S TERASOU PRE NÁROČNÝCH, BRATISLAVA-JASKOVÝ RAD

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Jaskový rad | 130 m²

Bývanie, kde susedov takmer nestretnete: 5-izbový byt s terasou na Jaskovom rade Hľadáte únik z

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

5 izbový - PENTHOUSE POD VACHMAJSTROM | 176 m² + 154 m² TERÁS

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Pod Vachmajstrom | 340 m²

Predstavte si ranú kávu s panorámou celej Bratislavy. Večer pri krbe. Absolútne ticho – bez sus

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

950,000 € 2794 €/m²

Koliba „Pod Vachmajstrom": Luxusný 5-izbový byt s 3x terasou s panoramatickým výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Pod Vachmajstrom | 340 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj luxusný 5-izbový byt na ulici Pod Vachmajstrom. Byt je

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

950,000 € 2794 €/m²

URBANISTA | Priestor rodinného domu v byte - novostavba na tehlovom dome | mezonet | Osadná

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Osadná | 172 m²

Veľkorysý 5-izbový mezonetový byt s celkovou rozlohou 172 m² na Osadnej ulici č. 8 ponúka pries

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

595,000 € 3459 €/m²

Mám klienta prę Váš 5 izbový byt v Bratislave - mestská časť Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | 100 m²

Krásny dobrý deň mám pre váš byť klienta, ktorý hľadá 5 izbový byt v mestskej časti Nové Mesto

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena na vyžiadanie

Prenájom priestranného 5 izbového bytu 130 m2 s parkovaním, Vajnorská ulica, Nové Mesto, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Vajnorská | 130 m²

Prenájom priestranného 5 izbového bytu s parkovacím miestom – Vajnorská ulica, Nové Mesto, Brat

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

LUXUSNÝ PENTHOUSE s KRBOM, 2 TERASAMI a VÝHĽADOM NA CELÉ MESTO

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Pod Vachmajstrom | 182 m²

TIP TOP REAL Vám ponúka na prenájom NÁDHERNÝ PENTHOUSE o veľkorysej rozlohe 182 m2 + 2 TERASY S

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

LUXUSNÝ PENTHOUSE NA KOLIBE S VÝHĽADOM, KTORÝ VÁM VEZME DYCH

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Pod Vachmajstrom | 192 m²

Predstavte si, že sa každé ráno budíte v priestore, kde sa moderná architektúra spája s nekoneč

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

950,000 € 4948 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nadštandardný a veľkorysý 6 izbový penthouse s dvomi terasami a krásnym výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Rozvodná 11B | 277.5 m²

Spoločnosť GALMAN exkluzívne ponúka nadštandardný a veľkorysý 6 izbový penthouse s dvomi terasa

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Arvin & Benet | Priestranný penthouse s nádhernými výhľadmi

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Magurská | 245 m²

Arvin&Benet ponúka na predaj 5i penthouse na Kramároch, ktorý má unikátnu kombináciu benefitov.

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

759,000 € 3098 €/m²

SUPER CENA : 9 izbový mezonetový byt na Príkopovej ulici v Bratislave - Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Príkopova | 320 m²

Michal Hulík Vám exkluzívne ponúka na predaj veľkometrážny 9 izbový mezonetový byt vo vyhľadáv

Publikované: 12.09.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

690,000 € 2156 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30296)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (769)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23064)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Upresniť hľadanie