3 izbový byt s parkovaním v uzavretom objekte- Bernolákovo

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | 54.12 m²

RK LEGACY ponúka na predsj bývanie, kde vás ráno zobúdza pokojná atmosféra, výhľad na zeleň a p

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

189,900 € 3509 €/m²

MODERNÝ 1.5 IZBOVÝ BYT BERNOLÁKOVO

Reality Bernolákovo

2 izbový byt | Dukelská | 45 m²

Radi by ste bývali v novom 1.5 izbovom byte s balkónom, priestranným šatníkom a komplet vybaven

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na prenájom Bernolákovo

720 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Chata na krásnom pozemku s lesom a potokom

Reality Bernolákovo

Chalupa, rekreačný domček | Sacky | 53 m²

Na predaj ponúkame murovanú chatu v katastri Bernolákovo, lokalita Sacky, ktorá je známa tým, ž

Publikované: 06.03.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Chaty a chalupy na predaj Bernolákovo

179,000 € 3377 €/m²

člen NARKS

Na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom v Bernolákove

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | - | 108 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný a kompletne zariadený 4-izbový rodinný dom, ktorý j

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

344,990 € 3194 €/m²

Arvin & Benet | Nadštandartné rodinné bývanie s vnútorným bazénom a prémiovým vybavením

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Poľovnícka | 400 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj výnimočný rodinný dom v tichej časti Bernolákova, na Poľovníckej

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

899,000 € 2248 €/m²

Pozemok Bernolákovo 17 000 m²

Reality Bernolákovo

Orná pôda | Senecka cesta | 17,322 m²

Orná pôda o výmere 16 915 m² + zastavaná plocha a nádvorie o výmere 200:m² sa nachádza v oblast

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

Cena dohodou

2x 2.-izbový byt v Bernolákove v novostavbe s parkovacími miestami

Reality Bernolákovo

2 izbový byt | Dukelská | 42 m²

Čoskoro budem mať v ponuke na prenájom dva dvojizbové úplne nové byty v Bernolákove hneď vedla

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Bernolákovo

840 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Pozemky v krásnom prostredí v Bernolákove za priaznivú cenu vhodné aj investične-možné kúpiť aj jednotlivo

Reality Bernolákovo

Orná pôda | Bernolákovo | 5,431 m²

Realitná kancelária PORTO REAL GROUP Vám ponúka na predaj krásne slnečné pozemky s celkovou roz

Publikované: 11.06.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

8 €/m2 8 €/m2

Rozľahlý pozemok v obľúbenej rekreačnej oblasti - Sacky

Reality Bernolákovo

Rekreačný pozemok | Sacky | 2,671 m²

Hľadáte ideálne miesto pre stavbu vysnívaného rekreačného domu? Máme pre vás jedinečnú príležit

Publikované: 18.10.2024 Aktualizované: 01.12.2025
Pozemky na predaj Bernolákovo

85 €/m2 85 €/m2

Na predaj atraktívny rovinatý pozemok pre výstavbu rodinného domu v tichej časti Bernolákova - 802m²

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Poľná | 802 m²

Reality na mieru v zastúpeni klienta ponúkajú na predaj exkluzívny samostatný pozemok v tichej

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

Info v RK

NOVÝ DIZAJNOVO ZARIADENÝ 4 Izb.byt v DVOJDOME

Reality Bernolákovo

4 izbový byt | Hájna | 104 m²

REBECCA REAL ESTATE Vám ponúka na prenájom krásny nový dizajnérsky zariadený 4 izbový byt v dvo

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bernolákovo

1,599 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Vzdušné bývanie s 3m stropmi! Slnečný 3-izbový byt s vlastným parkovaním a balkónom, Bernolákovo, 69,38 m²

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | 69.38 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný a kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom v ži

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

241,000 € 3474 €/m²

Priestraný 3- izbový rodinný dom

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Poštová | 79 m²

Priestraný 3-izbový rodinný dom sa nachádza v novovybudovanej lokalite v centre Bernolákova. P

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Bernolákovo

324,900 € 4113 €/m²

Luxusný 5-izbový rodinný dom v centre Bernolákova

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Poštová | 150 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný priestranný 5-izbový rodinný dom s dvojgarážou. Nehnuteľnosť sa

Publikované: 25.12.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Bernolákovo

749,900 € 4999 €/m²

Priestraný 4- izbový rodinný dom v centre Bernolákova

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Poštová | 101 m²

Priestraný 4-izbový rodinný dom sa nachádza v novovybudovanej lokalite v centre Bernolákova. P

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Bernolákovo

379,000 € 3752 €/m²

REZERVOVANÉ | Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4-izbového mezonetu so záhradou a tromi parkovacími miestami v obci Bernolákovo na ulici Narcisová.

Reality Bernolákovo

Mezonet | Narcisová | 107.09 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4-izbového mezonetu so záhradou a tromi parkovacími miestami

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

298,900 € 2791 €/m²

Predaj pozemok so starším 2 iz. RD v Bernolákove

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Trnavská | 1,464 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok so starším 2 iz. RD v pôvodnej časti obce Bernolákovo - Trn

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 20.02.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

285,000 € 195 €/m²

Oáza pokoja na dosah mesta! Slnečný stavebný pozemok s obrovským potenciálom, Bernolákovo, 404 m²

Reality Bernolákovo

Rekreačný pozemok | 404 m²

Krátke video si môžete pozrieť ak si skopírujte nasledovný link. *****************************h

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

100,000 € 248 €/m²

Na predaj pozemky na výstavbu RD v Bernolákove

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Trnavská | 800 m²

Ponúkame na predaj pozemok pre rekreačné domy s celoročným užívaním. Hľadáte ideálne miesto pre

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

199,900 € 250 €/m²

Útulný 4izbový rodinný dom v záhradkárskej oblasti v Bernolákove

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Trnavská | 120 m²

Popis nehnuteľnosti Realitná kancelária S.A.M.M. s.r. o Vám ponúka na predaj útulný, priestra

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Bernolákovo

252,500 € 2104 €/m²

Hľadáme rodinný dom pre konkrétneho klienta

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Hlavná | 0 m²

Hľadáme 4 izbový rodinný dom v Bernolákove, príp. v okolí pre konkrétneho klienta. Najlepšie n

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na kúpa Bernolákovo

Cena dohodou

Posledný voľný II ETAPA EXKLUZÍVNE na predaj 3 izbové byty v obci Bernolákovo, ulica Moravská NOVOSTAVBA 2025/2026

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Moravská | 68.73 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 a 3 izbové byty v novovzniknutej a tichej lokalite medzi rodinnými do

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bernolákovo

209,760 € 2446 €/m²

Pozemok Bernolákovo, 4.153m2, pri rodinných domoch, pri ceste

Reality Bernolákovo

Orná pôda | Figová | 4,153 m²

Predám (som majiteľ) investičný pozemok Bernolákovo o výmere 4.153 m2, blízko rod. domov, Maléh

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 15.07.2025
Pozemky na predaj Bernolákovo

83,000 € 20 €/m²

Pozemok Bernolákovo, 3.000m2, blízko rodinných domov

Reality Bernolákovo

Orná pôda | Lúčna | 3,000 m²

Predám (som majiteľ) investičný pozemok Bernolákovo o výmere 3.000 m2, blízko rod. domov, Maléh

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 15.07.2025
Pozemky na predaj Bernolákovo

60,000 € 20 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23073)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30431)
Reality v Martine (738)