Rodinný dom | Kondrótova | 92.03 m²
Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj praktický a štýlový 4-izbový byt v rodinnom dome, k
274,990 € 2988 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Kondrótova | 506 m²
Ponúkame na predaj IDEÁLNY stavebný pozemok v novovybudovanej časti v obci Bernolákovo. Nachádz
195,000 € 385 €/m²
Iný stavebný pozemok | 2,800 m²
Ponúkame na predaj jedinečný pozemok o výmere 2 800 m² v katastri obce Bernolákovo. Pozemok sa
40,000 € 14 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Bernolákovo | 473 m²
Stavebný pozemok 473 m2 priamo v obci Bernolákovo, v širšom centre, neďaleko potoka Čierna voda
188,727 € 399 €/m²
2 izbový byt | Dukelská | 53 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom krásny, úplne nový a moderne kompletne zariadený
665 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Budovateľská | 210 m²
Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v Bernolákove v starej časti - Budovat
320,000 € 1524 €/m²
3 izbový byt | Bernolákovo | 70 m²
Ponúkame na predaj priestranný, zrekonštruovaný 3 izbový byt s balkónom v pokojnej časti Bernol
241,000 € 3443 €/m²
3 izbový byt | Dubová | 84 m²
Hľadáte bývanie, kde sa stačí len nasťahovať? Ponúkame na predaj nadštandardný, klimatizovan
259,900 € 3094 €/m²
Rodinný dom | Tabakova | 120 m²
Directreal Office - Exkluzívnou ponukou na predaj je rodinný dom v pôvodnom stave na pozemku o
299,000 € 2492 €/m²
Orná pôda | Bernolákovo | 827 m²
Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti
23,156 € 28 €/m²
Rodinný dom | 190 m²
Zenith Reality Vám ponúka na predaj priestranný, samostatne stojaci 5-izbový rodinný dom so 7-á
469,900 € 2473 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
Hľadáte dom, ktorý má charakter, štýl, no zároveň Vám dopraje slobodu bývania bez každodenných
359,000 € 1795 €/m²
Rodinný dom | Záhradná 69 | 285 m²
DOM: Tento priestranný rodinný dom sa nachádza v pôvodnej časti obce Bernolákovo, v krásnom pro
459,900 € 1614 €/m²
Rodinný dom | Dubová | 193 m²
Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj 2- podlažný 5- izb. rodinný dom (kolaudácia r. 2015
480,000 € 2487 €/m²
3 izbový byt | Dunajská | 72.42 m²
Ponúkame na predaj 3 izbový byt s terasou a pozemkom v tichej lokalite obce Bernolákovo, len pá
275,000 € 3797 €/m²
Rodinný dom | Dunajská | 72.42 m²
Ponúkame na predaj 3 izbový byt (v dvojdome) s terasou a pozemkom v tichej lokalite obce Bernol
275,000 € 3797 €/m²
2 izbový byt | 48 m²
TUreality ponúkajú 2 izbový byt 48 m2 v centre obce s výbornou občianskou vybavenosťou Bernolá
148,999 € 3104 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 802 m²
BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj výnimočný stavebný pozemok, situovaný v tichej a obľúbenej lok
270 €/m2 270 €/m2
2 izbový byt | Dukelská | 56.05 m²
Bosen Group Vám ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v novostavbe na Dukelskej u
650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Orná pôda | 6,500 m²
INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V KATASTRÁLNOM ÚZEMÍ BERNOLÁKOVO! – pozemky v prebiehajúcej komasácii za
25,000 € 4 €/m²
Orná pôda | Grobská | 1,023 m²
Ponúkame na predaj ornú pôdu s výmerou 1023 m² a priamym prístupom z Grobskej ulice s hranicami
100 €/m2 100 €/m2
Rodinný dom | Lipová | 119 m²
UPHILL INVESTMENST exkluzívne ponúka nadštandardný, moderný 5 izbový rodinný dom v tichej radov
339,000 € 2849 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
TARGETreal ponúka na predaj modernú 4-izbovú záhradnú chatu vhodnú na celoročné bývanie aj rekr
252,500 € 2104 €/m²
Rodinný dom | Poľná | 92 m²
TARGETREAL ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom s jedinečnou charizmou vlastnou záhrad
364,990 € 3967 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.