VEĽKÁ PAKA, 4-i dom, 127 m2 – pozemok 510 m2, novostavba, veľká TERASA

Reality Veľká Paka

Rodinný dom | Veľká Paka | 127 m²

SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj skolaudovanú novostavbu 4-izbového rodin

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Veľká Paka

329,500 € 2594 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj 4-izbové novostavby, Veľká Paka

Reality Veľká Paka

Rodinný dom | Čukárska Paka | 116.77 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj dva moderné 4-izbové rodinné domy s

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Veľká Paka

239,000 € 2047 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM, VEĽKÁ PAKA

Reality Veľká Paka

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom, k

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Veľká Paka

270,000 € 2250 €/m²

ALL INCLUSIVE | REZERVOVANÉ 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM VO VEĽKEJ PAKE

Reality Veľká Paka

Rodinný dom | Nezadaná | 175 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 5-izbový rod

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Veľká Paka

Cena dohodou

DIRECTREAL|Predaj novovstavby v obci Malá Paka.

Reality Veľká Paka

Rodinný dom | Čukárska Paka | 116 m²

Directreal Live - Realitná kancelária Directreal Live ponúka na predaj pekný 4-izbový rodinný

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Veľká Paka

235,000 € 2026 €/m²

DIRECTREAL|VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENARodinný dom s dvoma bytovými jednotkami - 4 izbová bytová jednotka.

Reality Veľká Paka

Rodinný dom | Veľká Paka | 92 m²

Directreal Live - Predám veľmi peknú, dokončenú, skolaudovanú novostavbu v obci Veľká Paka o c

Publikované: 06.07.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Veľká Paka

199,000 € 2163 €/m²

Bez maklérov predám vlastný dom v lokalite Veľká Paka ID 103905

Reality Veľká Paka

Rodinný dom | 200 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 19.08.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Veľká Paka

260,000 € 1300 €/m²

PREDAJ – Lukratívny stavebný pozemok 3 049 m²(Čukárska Paka)

Reality Veľká Paka

Pozemok pre rodinné domy | Čukárska Paka | 0 m²

Hľadáte miesto pre svoj vysnívaný dom s kráľovskou záhradou alebo bezpečnú investíciu? Ponúkame

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Paka

211,999 €

Moderné 4-izbové byty v dvojdome v štandarde - Veľka Paka

Reality Veľká Paka

Rodinný dom | 109.57 m²

Ponúkame na predaj 4 moderné 4-izbové byty v dvojdomoch v novej a pokojnej lokalite obce Veľká

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Veľká Paka

239,000 € 2181 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ - STAVEBNÝ POZEMOK S MOŽNOSŤOU ROZŠÍRENIA ZA DOPLATOK NECELÝCH 36.000€.

Reality Veľká Paka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 868 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 683 m² + podiel na príjazdovej ceste o výmere 185

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Paka

75,000 € 86 €/m²

HD REALITY, predaj, rodinný dom, Veľká Paka

Reality Veľká Paka

Rodinný dom | 278 m²

Priestranný rodinný bungalov v pokojnom prírodnom prostredí, obklopený zeleňou. HD reality pon

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Veľká Paka

630,000 € 2266 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RODINNÝ DOM V ŠTANDARDE, NOVOSTAVBA, TEPELNÉ ČERPADLO, 3x PARKOVACIE STÁTIE, NÍZKE MESAČNÉ NÁKLADY

Reality Veľká Paka

Rodinný dom | - | 122 m²

BÝVAJTE IHNEĎ. V PONUKE POSLEDNÝ SKOLAUDOVANÝ DVOJPODLAŽNÝ RD s priestranným pozemkom, terasou

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Veľká Paka

235,000 € 1926 €/m²

Novostavba RD s modernými technológiami

Reality Veľká Paka

Rodinný dom | Nezadaná | 103 m²

Ponúkame na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v radovej zástavbe, nachádzajúci sa na novej ul

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Veľká Paka

237,000 € 2301 €/m²

Krásny, dizajnový 3 izb. byt s vlastnou záhradou

Reality Veľká Paka

3 izbový byt | Nezadaná | 76 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny, dizajnovo zariadený 3-izbový byt v obci Veľká Paka. Úžitková plo

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Veľká Paka

210,000 € 2763 €/m²

Veľká Paka krásny stavebný pozemok na predaj s IS - ZĽAVA

Reality Veľká Paka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 501 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj stavebný pozemok len 20 km od Bratislavy s

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Paka

65,000 € 130 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj investičný pozemok v blízkosti diaľnice R7 20.000 m2

Reality Veľká Paka

Pozemok pre bytovú výstavbu | 20,000 m²

Ponúkame Vám na predaj investičný pozemok o rozlohe 20 000 m² v tichej lokalite obce Čukárska P

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Paka

1 €/m2 1 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj: 6-izbový rodinný dom s dvomi garážami, záhradou a terasou v krásnej obci Veľká Paka

Reality Veľká Paka

Rodinný dom | Veľká Paka | 270 m²

🏡 Priestranný 6-izbový rodinný dom s dvojgarážou a záhradou v krásnej obci Veľká Paka Ponúkame

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Veľká Paka

279,000 € 1033 €/m²

Priestranný a vzdušný rodinný dom vo Veľkej Pake

Reality Veľká Paka

Rodinný dom | Veľká Paka | 270 m²

ProHome Real Estate ponúka na predaj veľký a vzdušný rodinný dom vo Veľkej Pake, len 20km od Br

Publikované: 26.07.2023 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Veľká Paka

279,000 € 1181 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj: pozemok 2932 m², obec Veľká Paka, časť Čukárska Paka

Reality Veľká Paka

Pozemok pre rodinné domy | 2,932 m²

Realitná kancelária REALITY FREE ponúka exkluzívne na predaj pozemok so staršým rodiiným domom

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Paka

179,000 € 61 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK S VEĽKÝM POTENCIÁLOM - PRÍSTUP PRIAMO Z CESTY

Reality Veľká Paka

Orná pôda | Nezadaná | 9,835 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta Broker Consulting ponúka 2 investičné pozemky v obci Veľká Paka

Publikované: 23.11.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Paka

55,000 € 6 €/m²

člen NARKS

Príjemný stavebný 7,3 árový pozemok vo vyhľadávanej obci Veľká Paka , vzdialený od Bratislavy 29 km a od mesta Šamorín 8 km.

Reality Veľká Paka

Pozemok pre bytovú výstavbu | 730 m²

TUreality ponúkajú zaujímavý 730 m2 veľký pozemok s krásnou šírkou 22 m vo vyhľadávanej obci Ve

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Paka

106,900 € 146 €/m²

Väčší stavebný pozemok s výmerou 1499 m2 , vhodný aj na výstavbu 2 rodinných domov v obci Veľká Paka, s inžinierskymi sieťami na pozemku, 29 km od Bratislavy

Reality Veľká Paka

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,499 m²

TUreality ponúkajú veľký 1499 m2 pozemok s krásnou šírkou 22 m vo vyhľadávanej obci Veľká Paka

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Paka

220,400 € 147 €/m²

Na predaj 4i RD s pozemkom 723 m² v Malej Pake.

Reality Veľká Paka

Rodinný dom | 117 m²

Realitná kancelária REALITYFREE Vám ponúka na predaj štýlový 4-izbový rodinný dom v modernom di

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Veľká Paka

274,880 € 2349 €/m²

Výborne riešený 4 izbový rodinný dom v štandarde - 5 min od Šamorína a exitu na R7

Reality Veľká Paka

Rodinný dom | Nezadaná | 117 m²

Moderný 4-izbový rodinný dom s peknou záhradou, komfortnou terasou a parkovaním pre 2 - 3 autá.

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Veľká Paka

239,000 € 2043 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30409)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8547)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23085)
Upresniť hľadanie