4 izbový byt v kľudnej obytnej časti Nového Mesta

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Teplická | 63.27 m²

V zastúpení majiteľky ponúkame na predaj 4 izbový byt ( pôvodne 3 izbový ) s rozlohou takmer 63

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

256,500 € 4054 €/m²

VEĽKÝ 4 IZ.BYT BRATISLAVA III NOVÉ MESTO VAJNORSKÁ UL. PARKING 134 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Vajnorská | 134 m²

PREDAJ: 4-izbový byt s loggiou, Vajnorská ul., Nové Mesto 134 m² | 3. poschodie | vrátane pivni

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

495,000 € 3694 €/m²

EXKLUZÍVNE Predaj 4 izbový nebytový priestor s potenciálom preklasifikovania na byt, Bratislava - Nové Mesto, LEGIODOMY, Cena: 259.990€

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 98 m²

Realitná kancelária MGM ponúka exkluzívne na predaj 4-izbový nebytový priestor o výmere cca 98

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,990 € 2653 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Neibrs | REZERVOVANÉ | 3,5 izb byt vedľa Mladej Gardy, 2 x loggia, samostatné izby, pôvodný stav, komora

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Smikova | 67 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj 3,5 izbový byt v pôvodnom stave s výborným pôdoryso

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,000 € 3866 €/m²

Veľkoryso riešený 4izbový byt na predaj, BA

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 100.3 m²

Veľkoryso riešený 4-izbový byt nachádzajúci sa v bytovej stavbe na ulici Nová Rožňavská 3 v bra

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

381,100 € 3800 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1385)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30412)
Rodinné domy na predaj (23086)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty na predaj v Bratislave (8545)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie