Ubytovanie pre pracovné skupiny v Trnovci nad Váhom

Reality Trnovec nad Váhom

Hotel, penzión, ubytovňa | Hlavná | 100 m²

Ubytovanie v súkromí pre skupiny pracovníkov v obci Trnovec nad Váhom. - Kapacita 12 osôb - Pl

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Trnovec nad Váhom

Cena dohodou

!!!REZEZRVOVANÉ!!! - Na predaj 4 izbový rodinný dom v Trnovci nad Váhom

Reality Trnovec nad Váhom

Rodinný dom | Hlavná | 123.2 m²

Ponúkame na predaj SKOLAUDOVANÝ 4 izbový rodinný dom - 123,2 m² na pozemku s rozlohou 817 m². Z

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Trnovec nad Váhom

225,000 € 1826 €/m²

Na predaj rozostavaný nízkoenergetický 4-izbový rodinný dom v obci Trnovec nad Váhom

Reality Trnovec nad Váhom

Rodinný dom | Majerská | 123.2 m²

Ponúkame na predaj rozostavaný nízkoenergetický 4-izbový rodinný dom v obci Trnovec nad Váhom,

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Trnovec nad Váhom

150,000 € 1218 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30396)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23054)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie