Exkluzívny 3-izbový mezonetový byt s terasou

Reality Miloslavov

3 izbový byt | Lesná | 66.32 m²

Na predaj máme skolaudovaný 3 izbový byt vo výmere 66,32 m2, ku ktorému prislúcha terasa s vým

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

239,000 € 3604 €/m²

Top
Top

NOVY PROJEKT EXKLUZIVNE U NAS V PONUKE - 3IZBOVY BYT SO ZAHRADKOU A PARKOVACIM MIESTOM - CENY V PREDPREDAJI

Reality Miloslavov

3 izbový byt | Agátová | 86 m²

Realitná kancelária LEVELREAL Vám EXKLUZIVNE ponúka na predaj 3 izbový byt so záhradkou v Milos

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

209,990 € 2442 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj 3-izbový byt s terasou v Miloslavove

Reality Miloslavov

3 izbový byt | Nezadaná | 65.23 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj moderný a priestranný 3-izbový byt

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

219,999 € 3373 €/m²

3 izbový byt Novostavba s Parkovaním

Reality Miloslavov

3 izbový byt | Slávičia ulica | 68 m²

PRENAJATÉ - MRK reality realitná kancelária pôsobiaca na realitnom trhu od roku 1999 
Vám ponú

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Miloslavov

640 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PREDAJ: 3 izbový byt, 81m2, Bottova ulica, Miloslavov

Reality Miloslavov

3 izbový byt | Bottová | 81 m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt so záhradou v novostavbe rodinného domu

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

264,900 € 3270 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ | 3 IZBOVÝ BYT IDEÁLNY PRE RODINU S DVOMI BALKÓNMI, PIVNICOU A VLASTNÝM PARKINGOM

Reality Miloslavov

3 izbový byt | Slávičia | 65 m²

Martin Krč a NAVA reality vám exkluzívne ponúkajú na predaj 3-izbový byt na Slávičej ulici v Mi

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

220,000 € 3385 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8508)
Rodinné domy na predaj (23081)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie