Moderný 3-izbový byt po komplentej rekonštrukcii, 67 m2 + loggia

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Bílikova | 67 m²

Atraktívny byt, ktorý je pripravený na bývanie prešiel kompletnou rekonštrukciou v septembri 2

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Predaj priestranného 3-izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii. ul. M. Schneidera Trnavského, BA IV - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | M. Schneidra - Trnavského | 99.5 m²

Predaj priestranného 3-izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii. ul. M. Schneidera Trnavského,

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

310,000 € 3116 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

GODDESS PROPERTY – exkluzívne – PREDAJ 3 izbový byt 72 m2 s LOGGIOU a pivnicou – moderný – OŽVOLDÍKOVA ulica – DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Ožvoldíkova | 67.81 m²

GODDESS PROPERTY – EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 3 izbový byt s podlahovou plochou 72 m2 na 12. poschodí

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

254,900 € 3759 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ - Začiatok Dúbravky priestranný 3 izbový byt na ulici Bullova, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Bullova | 75 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na PREDAJ 3 izbový byt na ulici Bullova, mestská časť Dúbravk

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

263,900 € 3519 €/m²

Top
Top

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Bratislava Dúbravka, Lipského, dve lodžie - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Lipského | 71 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Jana Nejedlíková, kontakt: 0948 490 041, nehnuteľnosť s

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

265,000 € 3732 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Zrekonštruovaný a vkusný byt v príjemnom prostredí - loggia, pivnica, kočikáreň

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | 71 m²

AVE Estate Vám ponúka kompletne zrekonštruovaný trojizbový byt v príjemnom a tichom prostredí D

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

267,000 € 3761 €/m²

Moderný 3-izbový byt neďaleko električky po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Drobného | 71 m²

Predáme 3-izbový byt po práve dokončenej kvalitnej kompletnej rekonštrukcii nachádzajúci sa na

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

264,900 € 3731 €/m²

Krásny 3-izbový byt na začiatku Dúbravky po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Beňovského | 75 m²

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

274,900 € 3665 €/m²

PREDAJ KOMPLETNE ZREKONŠTROVANÉHO 3 IZBOVÉHO BYTU S LÓGIOU A PIVNIČNOU KOBKOU V NÍZKOM PANELOVOM DOME S VÝŤAHOM

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Ožvoldíková | 71.19 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom – Ožvoldíkova, Bratislava - Dúb

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

245,000 € 3441 €/m²

Novinka
Novinka

TOP 3i byt Dúbravka/kompletná rekonštrukcia

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Koprivnická | 67.6 m²

Sú byty, ktoré sú len priestor. A potom sú byty, kde sa cítiš doma hneď, ako otvoríš dvere.

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

269,900 € 3993 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA! Slnečný 3 izbový byt s loggiou - Dubravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Cabanova | 63.6 m²

JKV Real ponúka v exkluzívnom zastúpení 3 izbový kompletne zrekonštruovaný byt v tichej zeleňou

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

259,990 € 4088 €/m²

PREDAJ: Harmonický 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v obľúbenej časti Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | 65 m²

Hľadáte miesto, kde môže váš živoť nabrať nový smer? Tento kompletne rekonštruovaný 3 izbový by

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

252,990 € 3892 €/m²

Priestranný a moderný 3-izbový byt s lodžiou, Drobného, Dúbravka, kompletná občianska vybavenosť

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Drobného | 70 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na prenájom slnečný 3-iz

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prenájom 2,5 - izb. bytu v Dúbravke na Klimkovičovej ul.

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Klimkovičova | 65 m²

Ponúkame na prenájom 2,5 - izb. bytu v Dúbravke na Klimkovičovej ul. Byt s rozlohou 65 m2 so z

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

590 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Príjemný, svetlý 3i byt 44m2, s 2x lodžiou, v peknom prostredí

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | 44 m²

EXPAT EXPERTS I Príjemný, svetlý 3i byt 44m2, s 2x lodžiou, v peknom prostredí Dispozícia: Ce

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

METROPOLITAN │ Zrenovovaný 3-izbový byt s lodžiou, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | M.Schneidra Trnavského | 82 m²

METROPOLITAN │ Zrenovovaný 3-izbový byt s lodžiou, Dúbravka METROPOLITAN ponúka na prenájom pr

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

990 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Zrekonštruovaný a zariadený 3i byt s 2 balkónmi

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Tranovského | 110 m²

METROPOLITAN │Zrekonštruovaný a zariadený 3i byt s 2 balkónm Kompletne zrekonštruovaný 3-izbov

Publikované: 25.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

1,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Krásny zariadený 3,5 izbový byt

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Bazovského | 75 m²

METROPOLITAN │Krásny zariadený 3,5 izbový byt na prenájom Byt sa nachádza na 4. poschodí bytov

Publikované: 18.01.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

METROPOLITAN │Priestranný 3i byt na prenájom v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Pod záhradami | 120 m²

METROPOLITAN │Priestranný 3i byt na prenájom v Dúbravke Veľkometrážny 3-izbový byt situovaný n

Publikované: 27.04.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

1,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

3 izb. byt s terasou a vlastnou záhradou vedľa bytového domu (287 m2), Žatevná ulica

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Žatevná | 72 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj priestranný 3 izb. byt v tehlovom bytovom dome z r

Publikované: 31.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

289,000 € 4014 €/m²

Na prenájom zariadený 3-izbový byt s loggiou v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Dúbravčická | 58 m²

Moderný maklér v exkluzívnom zastúpení ponúka na prenájom zariadený a kompletne zrekonštruovaný

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

950 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Ožvoldíková | 71.19 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

245,000 € 3441 €/m²

3i byt s lodžiou 11m2, výhľadom, pri parku | Beňovského| Garáž

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Beňovského | 76.5 m²

Ponúkame na predaj svetlý 3-izbový byt vo vyhľadávanej a mimoriadne zelenej časti Dúbravky – na

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

279,500 € 3654 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3‑izbový byt s balkónom po rekonštrukcii - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Pri Kríži | 72.66 m²

Hypo Consulting Reality ponúka exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný 3‑izbový byt v ob

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

276,000 € 3799 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1385)
Rodinné domy na predaj (23086)
Reality v Martine (740)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30413)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie