TOP PONUKA-Priestranný 3-izbový byt na najvyššom poschodí s balkónom v zelenej časti Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Hanulova | 80 m²

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt na najvyššom poschodí vo vyhľadávanej loka

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

247,100 € 3089 €/m²

Na predaj: 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Dúbravka, Bilikova ulica

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Bílikova | 66.35 m²

Dizajnový 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s balkónom – Bratislava, Dúbravka Predstavt

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

265,000 € 3994 €/m²

PRIPRAVUJEME DO PONUKY | Priestranný 3-izbový byt v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Hanulova | 68 m²

Pre našich klientov pripravujeme na predaj príjemný a veľmi účelne riešený 3-izbový byt v obľúb

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

249,990 € 3676 €/m²

REZERVOVANE I Predaj 3- izbového bytu v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Gallayova | 68 m²

Predaj 3-izbového bytu, 65 m² + loggia 4 m², 1. poschodie, Gallayova 8, Dúbravka Ponúkame na pr

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

270,000 € 3971 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ: Kompletne zrekonštruovaný 3-izbák v Dúbravke (z lesa rovno do obývačky)

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Cabanova | 70 m²

Link na video obhliadku : https://www.youtube.com/watch?v=Rvyod6icR_0 Zabudnite na byty, kde m

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

260,000 € 3714 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ Berg & Bauman – PREDAJ - 3-izbový byt, TOP REKONŠTRUKCIA

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Bazovského | 1 m²

REZERVOVANÉ Berg & Bauman Vám ponúka na predaj krásny, novo zrekonštruovaný 3-izbový byt, na Ba

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

Priestranný 4-izbový byt (pôvodne 3-izbový) | Dúbravka, lodžia, skvelá dispozícia

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Lipského | 71.66 m²

Hľadáte byt s potenciálom, kde za cenu 3-izbového získate plnohodnotné 4 izby? Máme pre vás zau

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

247,000 € 3447 €/m²

KeyPoint | 3-izbový byt s vynikajúcou dispozíciou v srdci Dúbravky – Pokojné bývanie pre vašu rodinu

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Drobného | 62 m²

Hľadáte ideálne bývanie pre vašu rodinu v pokojnej, no výborne vybavenej lokalite? Ponúkame vám

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

234,800 € 3787 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Rodinné domy na predaj (23087)
Byty na predaj v Bratislave (8549)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Reality v Martine (740)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Upresniť hľadanie