4242307113 (Ju8-q3_5DZ5) Aktualizovaný: 11. 05. 2026 1. publikácia: 11. 05. 2026

3-Izbový byt pripravený na nasťahovanie v Petržalke

Budatínska
Bratislava-Petržalka • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

240,000 € 3692 €/m²

Základné informácie

Druh:
3 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
65 m²
Info
Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadený 3 izbový byt Bratislava-Petržalka, Budatínska. Plocha: úžitková 65m2. Nachádza sa na 5. poschodí s výťahom. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kuchyne: sporák, mikrovlnka, kuchynský kút. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Kúrenie: centrálne. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, zastávka autobusu, zateplený bytový dom. Cena 240 000 €

ÚDAJE:
-3 izbový byt
-úžitková plocha: 65m2
-rekonštrukcia
-náklady 170eur/ mesiac

V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, obchody, školy, škôlky, nemocnica, zastávky MHD. Byt sa nachádza na 5 poschodí. K dispozícii sú 2 výťahy, jeden osobný a druhý nákladný. K bytu prislúcha aj látková pivničná kobka. V byte nie je žiaden hluk z cesty alebo ulice.
Byt sa predáva tak ako je na fotkách a čaká len na nového majiteľa

Cena: 240 000eur

VÝHODY:
-vhodný ako investícia
-zastávky MHD
-jednoduché parkovanie
-kľudná lokalita (málokde v Bratislave)
-veľmi dobrá občianska vybavenosť (Tesco, Mcdonald, drogeria, trafika, atď...)
-10 minút autom do centra

FINANCOVANIE:
-v hotovosti alebo cez hypotekárny úver

U NÁS STE SPRÁVNE:
- Kompletný právny servis
- Skúsenosti so stovkami klientov
- Profesionálny fotograf je samozrejmosťou
- Naši makléri sú pravidelne preškolený a prispôsobovaní aktuálnemu trhu
- Pri exkluzívnych zmluvách robíme aj video-obhliadky!
- Zmluvy ošetrené právnikom
- Snažíme sa stále zlepšovať a zdokonaľovať

Mário Blažej
mobil: +421 911 976 514
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
65 m²

Podlažie:
5

Počet nadzemných podlaží:
12

Vybavenie:
Lodžia, Pivnica, Verejné parkovanie, Výťah

Telekomunikácie:
Telefón, Internet, Satelit, Káblová TV, Optická sieť, Iné
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Mário Blažej

JKV GROUP s.r.o.

JKV REAL

Tallerova 4 • 811 02, Bratislava
Celá ponuka spoločnosti

240,000 € 3692 €/m²

Kontakt na predajcu

Mário Blažej

JKV GROUP s.r.o.