17637 (JurD05eCtfW) Aktualizovaný: 20. 05. 2026 1. publikácia: 20. 05. 2026

2-izbový investičný byt Fándlyho Žilina

Juraja Fándlyho
Žilina • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

184,900 € 3698 €/m²

Základné informácie

Druh:
2 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
50 m²
Info
Ponúkame na predaj 2-izbový byt v centre Žiliny vhodný ako investičný byt za účelom prenajímania alebo štartovací byt pre mladý pár. Byt sa nachádza na 4.poschodí v bytovom dome bez výťahu ( najvyššie podlažie)

Byt sa predáva zariadený - kuchynská linka so spotrebičmi a chladničkou, práčka, mobilná klimatizácia, sedačka, manželská posteľ v spálni. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou pred 10-timi rokmi vrátane elektrických rozvodov .

Náklady na 1 osobu 170,-EUR správcovský poplatok + elektrika

Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
50 m²

Umiestnenie:
Posledné podlažie

Počet nadzemných podlaží:
5

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Rok poslednej rekonštrukcie:
2016

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Ing. Eugen Cagáň

CUSTOM.real

Realitné kancelárie SR

Hodžova 13 • 01001, Žilina
Celá ponuka spoločnosti

184,900 € 3698 €/m²

Kontakt na predajcu

Ing. Eugen Cagáň

CUSTOM.real