Moderný 2-izbový byt s pivnicou - Sereď – Čepeňská ulica.

Reality Sereď

2 izbový byt | Čepeňská | 51.16 m²

Realitná kancelária Prvý domov s. r. o. vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj zr

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Sereď

134,990 € 2639 €/m²

Top
Top

Novostavba 2-izbového bytu so záhradkou a parkovaním v Seredi

Reality Sereď

2 izbový byt | Trnavská cesta | 44 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 2 izbového bytu zo záhradkou a parkovaním v Cene! Byt sa nachádz

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Sereď

145,000 € 3295 €/m²

Top
Top

ALL PERFECT | Na predaj priestranný 2-izbový byt s dvomi balkónmi | Šoporňa

Reality Sereď

2 izbový byt | 54 m²

Ponúkame na predaj priestranný zrekonštruovaný 2-izbový byt o výmere 54m² v obci Šoporňa, ktorý

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Sereď

115,500 € 2139 €/m²

Novinka
Novinka

2 izbový byt, Kukučínova / Školská ul. Sereď

Reality Sereď

2 izbový byt | Kukučínova | 58 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj 2 izbový byt na križovatke ulíc Kukučínova a Škol

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Sereď

115,000 € 1983 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ 2-i byt v pôvodnom stave v tehlovej bytovke

Reality Sereď

2 izbový byt | 52 m²

DAJAreality Slnečný 2-izbový byt ideálny na rekonštrukciu podľa vašich predstáv len u nás. Byt

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Sereď

115,000 € 2212 €/m²

2 izb. byt na Vinárskej ulici v Seredi na predaj

Reality Sereď

2 izbový byt | Vinárska | 56 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v OV na Vinárskej ulici v centre mesta Sereď v zateplenom bytov

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Sereď

Cena dohodou

Útulný 2 izbový byt na Pažitnej ul. v Seredi na predaj

Reality Sereď

2 izbový byt | Pažitná | 56 m²

Ponúkame na predaj útulný, 2 izbový byt s balkónom na 3.poschodí/5 v centre mesta Sereď na Paži

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Sereď

124,900 € 2230 €/m²

2 izb. byt v centre mesta Sereď na Vinárskej ulici na predaj

Reality Sereď

2 izbový byt | Vinárska | 48 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt o výmere 48,80 m2 na prízemí bytového domu/5, v centre mesta Se

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Sereď

Cena dohodou

REZERVOVANÉ | PREDPREDAJ 2i BYTOV S VLASTNÝM POZEMKOM A 1 PARKOVACÍM MIESTOM NA KASÁRENSKEJ ULICI V SEREDI

Reality Sereď

2 izbový byt | Kasárenská | 42.66 m²

Ponúkame Vám na predaj moderné bývanie v 2 izbových bytoch s vlastným pozemkom a parkovacím mie

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Byty na predaj Sereď

Cena dohodou

TREEF | NOVÁ ETAPA V PREDAJI | BÝVANIE POD RÁBLOM – DVORNÍKY PRI HLOHOVCI

Reality Sereď

2 izbový byt | 47.8 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj byty v 3. etape projektu Bývanie pod Ráblom v obci D

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Sereď

114,000 € 2385 €/m²

|ALL PERFECT| PREDANÉ| Na predaj krásny 2-izbový byt s balkónom v Seredi

Reality Sereď

2 izbový byt | Fándlyho | 54 m²

Táto nehnuteľnosť je už predaná. Možno ste ju nestihli, ale ak sa Vám páčila, predstavte si, ž

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Sereď

1 € 0 €/m²

|ALL PERFECT|PREDANÉ| Na predaj 2-izbový byt v Seredi

Reality Sereď

2 izbový byt | Spádová | 57 m²

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Sereď

1 € 0 €/m²

PREDANÉ| ALL PERFECT| Na predaj 2-izbový byt v Seredi

Reality Sereď

2 izbový byt | Fándlyho | 56 m²

All Perfect Reality Vám pripravili na predaj priestranný 2-izbový byt v obľúbenej lokalite na F

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Sereď

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ALL PERFECT| PREDANÉ| Na predaj 2-izbový byt v Seredi

Reality Sereď

2 izbový byt | Spádová | 57 m²

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Sereď

1 € 0 €/m²

NOVINKA! 2 IZBOVÝ BYT * VILADOMY Púpavová Prúdy Sereď

Reality Sereď

2 izbový byt | Šulekovská | 55 m²

Viladomy Púpavová: Vaše Moderné Bývanie v Seredi Objavte exkluzívny rezidenčný projekt Viladomy

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Sereď

134,000 € 2436 €/m²

VILADOMY PÚPAVOVÁ- PRÚDY SEREĎ- 1.2.3. Izbové byty

Reality Sereď

2 izbový byt | Šulekovská | 52 m²

Viladomy Púpavová: Vaše Moderné Bývanie v Seredi Objavte exkluzívny rezidenčný projekt Viladom

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Sereď

132,000 € 2538 €/m²

Na predaj krásny 2izb. REZEROVANÉ

Reality Sereď

2 izbový byt | Kukučínova | 56.16 m²

REZERVOVANÉ Na predaj krásny 2-izb. Byt v Seredi, v OV, na ulici Kukučínovej - MEANDER o rozl

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Sereď

147,000 € 2618 €/m²

DIRECTREAL|Krásny 2-izb. bytík s kompletnou rekonštrukciou a vybavením

Reality Sereď

2 izbový byt | Novomestská | 37 m²

Directreal Norea - Ponúkame na predaj útulný a moderne zrekonštruovaný 2-izbový byt v Seredi n

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Sereď

125,500 € 3392 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ ! NOVOSTAVBA MEANDER 2-izb. byt s klimatizáciou, balkónom, lódžiou, zariadený

Reality Sereď

2 izbový byt | Kukučínova | 45 m²

Realitná kancelária TOP REALITY MJ ponúka exkluzívne na PREDAJ v NOVOSTAVBE MEANDER 2-izbový by

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Sereď

149,900 € 3331 €/m²

člen NARKS

Moderné bývanie v najlepšej lokalite 2 izbový byt s loggiou, Sereď

Reality Sereď

2 izbový byt | Topoľová | 62 m²

Chcete bývať v centre a zároveň si užívať pokoj a prírodu ? Ak áno je tu projekt Topoľová Avenu

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Sereď

159,000 € 2565 €/m²

!!! Znížená cena !!! 2 izbový byt Spádová ul. Sereď

Reality Sereď

2 izbový byt | Spádová | 56 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj 2 izbový zmodernizovaný byt na Spádovej ul. v Ser

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Sereď

121,947 € 2178 €/m²

!!! Rezervované !!! Predaj 2 izbového bytu s nedokončenou rekonštrukciou Spádová ul. Sereď

Reality Sereď

2 izbový byt | Spádová | 56 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj 2 izbový byt s nedokončenou rekonštrukciou, pričo

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Sereď

101,947 € 1820 €/m²

REZERVOVANÉ, 2 izbový byt v Seredi, Meander

Reality Sereď

2 izbový byt | 51 m²

SIERA realitná kancelária vám prináša na predaj 2-izbový byt v novostavbe Meander na Kukučínove

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Sereď

155,700 € 3053 €/m²

člen NARKS

PREDANÝ! 2-i byt v tehlovej bytovke na predaj

Reality Sereď

2 izbový byt | Kukučínova | 58 m²

PREDANÝ! DAJAreality ponúka exkluzívne na predaj priestranný a svetlý 2-izbový tehlový byt o r

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Sereď

137,000 € 2362 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30322)
Rodinné domy na predaj (23085)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie