REZERVOVANÉ: Ponúkame na predaj krásny 2i. byt v meste Malacky

Reality Malacky

2 izbový byt | Pezinská | 58.2 m²

Ponúkame na predaj kompletne zariadený 2-izbový byt v okresnom meste Malacky na Pezinskej ulici

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Malacky

169,999 € 2921 €/m²

BOSEN | Dizajnový 1,5-izbový byt so spacím kútom v novostavbe Corvus Atrium

Reality Malacky

2 izbový byt | Na Majeri | 50.73 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový 1,5-izbový byt v novom rozrastajúcom sa pro

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Malacky

169,990 € 3351 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Napredaj 2 - izbový luxusný byt v novostavbe v Malackách !!!

Reality Malacky

2 izbový byt | Pezinská | 83.86 m²

Ponúkame na predaj: Luxusný 2-izbový byt s balkónom v novostavbe, Malacky – širšie centrum !!!

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Malacky

172,800 € 2061 €/m²

Súrne hľadám 2. izb.byt na predaj, aj pre viacerých klientov

Reality Malacky

2 izbový byt | Záhorácka | 55 m²

- Diana Novotná hľadám pre svojich klientov: - Pre našich klientov STÁLE súrne hľadám 1. až 2.

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Malacky

160,000 € 2909 €/m²

2 - izbový apartmán v blízkom centre Malaciek

Reality Malacky

2 izbový byt | 70 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový apartmán, ktorý sa nachádza 5 minút chôdze od centra mesta Malacky.

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Malacky

162,750 € 2211 €/m²

2- izbový byt centrum mesta Malacky-REZERVOVANÉ

Reality Malacky

2 izbový byt | Záhorácka | 49 m²

Zrekonštruovaný 2-izbový byt v centre Malaciek ​Ponúkame na predaj moderne zrekonštruovaný a sv

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Malacky

158,000 € 3224 €/m²

Priestranný 2-izbový byt - Malacky, Juh

Reality Malacky

2 izbový byt | 58 m²

Hľadáte slnečný byt, ktorý má potenciál vytvoriť domov? Ponúkame na predaj 2-izbový byt v meste

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Malacky

150,000 € 2586 €/m²

Predáme moderný 2i byt po rekonštrukcii s veľkou terasou v Malackách

Reality Malacky

2 izbový byt | 42 m²

Moderný 2-izbový byt s veľkou terasou – ideálny na bývanie aj investíciu, Malacky Ponúkame na

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Malacky

Info v RK

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8516)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23055)
Upresniť hľadanie