2 izbový byt | 120 m²
Priestranný slnečný 2-izbový byt s rozlohou 120 m² a veľkou terasou (30m2) sa nachádza v novost
2,800 € 23 €/m²
2 izbový byt | Žilinská | 57.21 m²
Realitná kancelária FRANK ZICHER vám ponúka na predaj jedinečný 2-izbový mezonetový byt na Žili
299,700 € 5239 €/m²
2 izbový byt | Pribinova | 59 m²
Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na prenájom nový a ešte neobývaný dizajnový 2-izbový by
1,350 €/mesiac 23 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Laurinská | 50 m²
AZ PROPERTY* pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový byt v Starom meste Pre nášho klienta ak
250,000 € 5000 €/m²
2 izbový byt | Hriňovská | 73 m²
Ponúkame na prenájom nadštandardne veľký a elegantne zariadený 2-izbový byt o výmere 73 m² s pr
800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Ulica 29. augusta | 65.73 m²
AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 2-izbový mezonet s terasou v srdci bratislavského Dow
422,500 € 6428 €/m²
2 izbový byt | Čulenova | 58 m²
Realitná kancelária FRANK ZICHER vám ponúka na predaj dizajnový 2-izbový byt situovaný projekte
399,000 € 6879 €/m²
2 izbový byt | 54 m²
TUreality ponúka na predaj svetlý 2-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii v jednej z najvyhľad
239,999 € 4444 €/m²
2 izbový byt | Továrenská | 51 m²
Ponúkame na prenájom moderný a štýlový 2-izbový byt v prestížnom projekte SKY PARK od svetoznám
1,090 €/mesiac 21 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Bezručova | 55 m²
Ponúkame na prenájom 2 izbový byt na Bezručovej ulici v Starom meste. Byt sa nachádza vo dvore
700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 56.02 m²
Realitná kancelária LIVIANTE, s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na PRENÁJOM kompletne zariadený, nad
900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Šancová | 37 m²
Villa Šanca – keď história objíma moderný luxus V samotnom srdci Bratislavy, na prestížnej Ša
980 €/mesiac 26 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 118 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj luxusný 2-izbový byt na nábreží Dunaja s výhľadom na promená
Info v RK
2 izbový byt | Kapitulská | 161.68 m²
English version of the listing is available below. Realitná kancelária FRANK ZICHER vám predst
489,000 € 3024 €/m²
2 izbový byt | 268 m²
Exkluzívny 5-izbový byt s rozlohou 299,61 m2 sa nachádza v luxusnej rezidencii Palác Motešickýc
4,800 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Gorkého | 268 m²
Exkluzívny 4-izbový byt s rozlohou 268 m2 sa nachádza v luxusnej rezidencii Palác Motešických n
3,800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Židovská | 96.8 m²
Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt v absolútnom centre Starého Mesta, ŽIDOVSKÁ ul. HL
284,900 € 2943 €/m²
2 izbový byt | Mudroňova | 97 m²
Nový rezidenčný komplex Diplomat Park s modernou elegantnou architektúrou je situovaný v najkra
1,700 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
2 izbový byt | K Železnej studienke | 74 m²
Ponúkam na predaj priestranný a luxusne zariadený 2-izbový byt v modernom rezidenčnom komplexe
Cena dohodou
2 izbový byt | Hlavné námestie | 42 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj kompletne zariadený a spravovaný, priestranný 1-izbový apartmán v
109,900 € 2617 €/m²
2 izbový byt | Hlavné námestie | 37 m²
HOUSE & WEBER ponúka na predaj 1-izbový apartmán v jednej z najprestížnejších oblastí Bali – Ul
99,000 € 2676 €/m²
2 izbový byt | Laurinská | 44 m²
HOUSE & WEBER ponúka na predaj prvý rodinný rezort „kids-first priamo v centre Ubudu – miesto,
129,900 € 2952 €/m²
2 izbový byt | Staré Mesto | 55 m²
Potrebujete predať váš byt? Ponúknite ho na Férový výkup nám do Riešime bývanie! Byty môžu byť
230,000 € 4182 €/m²
2 izbový byt | Laurinská | 42 m²
109,900 € 2617 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.