2 izbový byt | Mariánska | 94 m²
Ponúkame na predaj výnimočný 2-izbový byt situovaný v jednej z najžiadanejších lokalít Starého
349,000 € 3713 €/m²
2 izbový byt | Palisády | 64 m²
Ponúkame Vám na prenájom priestranný a zrekonštruovaný veľký 1,5-izbový byt (dispozične riešený
990 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Hurbanovo námestie | 55 m²
Ponúkame na DLHODOBÝ prenájom tento priestranný, zrekonštruovaný a plne zariadený 2-izbový byt
650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Pribinova | 44 m²
Ponúkame na prenájom 2 -izbový byt na lukratívnej adrese v komplexe Eurovea na Pribinovej ulic
1,100 €/mesiac 25 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 60 m²
2-3 izbový byt na kúpu v Bratislave - Starom meste, Nivy alebo začiatok Ružinova či Nového Mes
230,000 € 3833 €/m²
2 izbový byt | 55 m²
Hľadám 2 izbový byt v Bratislave-Staré Mesto. Byt pre konkrétneho klienta, kľudne aj pôvodný s
250,000 € 4545 €/m²
2 izbový byt | Nábrežie arm. gen. Ludvíka Svobodu | 52 m²
Predáme 2-izbový zrekonštruovaný byt s loggiou (59m2) v bytovom dome na 4/13. Bytový dom bol p
299,000 € 5750 €/m²
2 izbový byt | Riečna | 44.25 m²
Renatas ponúka exkluzívny byt na prestížnej Riečnej ulici, ktorý splní očakávania aj tých najná
398,250 € 9000 €/m²
2 izbový byt | 50 m²
RENATAS | EXKLUZÍVNE NEHNUTEĽNOSTI Hľadáte ideálnu nehnuteľnosť – byt, dom, vilu alebo investi
Info v RK
2 izbový byt | 63.55 m²
R E N A T A S - exkluzívne predaj lukratívnych apartmánov v Dominikánskej republike obklopené t
169,000 € 2659 €/m²
2 izbový byt | Ferienčíkova | 56.1 m²
Ponúkame na predaj útulný 2-izbový byt v absolútnom centre - v nadstavbe historického domu. Byt
259,000 € 4617 €/m²
2 izbový byt | Búdková | 53.72 m²
Ponúkame na predaj nadštandardný 2-izbový byt v projekte Rezidencia Búdková skolaudovanom v rok
340,000 € 6497 €/m²
2 izbový byt | Bottova | 50 m²
Ponúkame na prenájom exkluzívny, kompletne zariadený 2- izb. byt v jedinečnom projekte SKY PA
950 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Jaseňová | 62.1 m²
Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 2,5 izbový byt v obľúbenej lokalite pod Horským parkom, v ko
270,000 € 4348 €/m²
2 izbový byt | Žabotova | 59 m²
. Z poverenia majiteľa bytu ponúkame na predaj : Byt Pôvabné mestské bývanie v historickej bud
288,000 € 4881 €/m²
2 izbový byt | Továrenská | 54.15 m²
REZERVOVANÉ!!! Ponúkame na predaj exkluzívny a kompletne zariadený 2- izb. byt v jedinečnom
349,200 € 6449 €/m²
2 izbový byt | Palackého | 75 m²
2-izbový zariadený byt s podkrovným priestorom o výmere 75m2, nachádza sa na 2.poschodí tehlo
800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Strakova | 75 m²
Ponúkame na prenájom priestranný 2-izbový byt s výmerou 75 m² nachádzajúci sa na rohu Hviezdosl
700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Záhrebská | 58 m²
Hľadáte bývanie, ktoré spája pokoj, štýl a praktickosť? Tento príjemný 2-izbový byt na Záhrebsk
288,000 € 4966 €/m²
2 izbový byt | Šancová | 54.86 m²
Moderné mestské bývanie s atmosférou centra, ktoré si zamilujete na prvý pohľad. Tento svetlý a
299,000 € 5450 €/m²
2 izbový byt | Gunduličová | 47.28 m²
Realitná kancelária Miraclereal ponúka exkluzívne na dlhodobý prenájom štýlový a nadštandardne
980 €/mesiac 21 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Jelenia | 58 m²
TOP MAKLÉR ponúka 2,5-izbový byt v Starom Meste so samostatným vstupom a atmosférou, ktorú v be
260,000 € 4483 €/m²
2 izbový byt | Kýčerského | 72 m²
Ponúkame Vám na prenájom nadčasový dizajn a absolútny pokoj v srdci Starého mesta, kompletne zr
990 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Žižkova | 43.92 m²
Occam New Home Vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt v prestížnom projekte Zucke
409,000 € 9312 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.