2 izbový byt | 53 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ing. Jana Nejedlíková, kontakt: 0948 490 041, nehnuteľnosť s
224,000 € 4226 €/m²
2 izbový byt | Homolova | 52.9 m²
Hľadáte svoj prvý byt v pokojnej lokalite s množstvom zelene, kde máte všetko potrebné na dosah
209,990 € 3970 €/m²
2 izbový byt | Drobného | 62.34 m²
Moderný maklér ponúka na predaj 2 izbový byt v Dúbravke na Drobného ulici. Byt sa nachádza na 4
206,000 € 3304 €/m²
2 izbový byt | Agátová | 66.99 m²
Directreal Smile - Ponúkame na predaj slnečný, moderne riešený 2-izbový byt s výbornou energio
239,900 € 3581 €/m²
2 izbový byt | Agátova | 66.99 m²
239,900 € 3581 €/m²
2 izbový byt | Fedákova | 53 m²
Na predaj 2- izbový byt na Fedákovej ulici v Dúbravke - Bratislava. Plocha bytu je 53 m2 + 4 m2
220,000 € 4151 €/m²
2 izbový byt | Fedákova | 53 m²
Ponúkame Vám na predaj 2izbový byt na Fedákovej ulici v Dúbravke. Rozloha bytu je 53 m2. Nach
220,000 € 4151 €/m²
2 izbový byt | 52 m²
Ponúkame na prenájom moderný 2-izbový byt v obľúbenom projekte KOPRIVNICA v Dúbravke. Byt je k
950 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Fedákova | 53 m²
Na predaj 2- izbový byt Fedáková ul. – Dúbravka s loggiou v pôvodnom stave. Rozloha bytu : 53
224,000 € 4226 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Súrne hľadáme pre konkrétneho klienta 2 izbový byt v BA IV - Dúbravka. Ďakujeme za Vaše ponuky
Cena dohodou
2 izbový byt | Fedákova | 53 m²
Realitná kancelária Pegas real ponúka na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave vo vyhľadávanej č
195,500 € 3689 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Hľadáme na kúpu menší byt v Bratislave v pôvodnom stave, ktorý je vodný pre kompletnú rekonštru
Cena dohodou
2 izbový byt | Agátová | 65 m²
Ponúkame na prenájom veľký 2 izbový byt, s výmerou 65m2, v Bratislave - mestskej časti Dúbravka
750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.