Prenájom - sklad 149 m2 Banská Bystrica, Centrum.

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | 149 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor na komerčné účely o výmere 149 m2, Banská Bystrica-centr

Publikované: 23.10.2014 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

596 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Prenájom - obchodný priestor 135 m2 Banská Bystrica, Sásová.

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | 135 m²

Ponúkame na prenájom obchodný/kancelársky priestor na komerčné účely o celkovej výmere 135 m2,

Publikované: 06.05.2022 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

9 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

Prenájom kancelársky priestor 17 m2, Banská Bystrica-centrum

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 17 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na komerčné účely o celkovej výmere 17 m2, Banská Bys

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

190 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PRENÁJOM, 2 - izbový kompletne rekonštruovaný a zariadený byt, Rezidencia Lux, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Námestie slobody | 56 m²

Ponúkame na prenájom 2 - izbový kompletne rekonštruovaný a zariadený byt v centre mesta Banská

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

780 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Prenájom - vykurovaný skladový priestor 65 m2 Banská Bystrica, Radvaň.

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | 65 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor na komerčné účely o celkovej výmere 65 m2 Banská Bystric

Publikované: 16.11.2017 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

344 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Prenájom - administratívny priestor 47 m2, Banská Bystrica-Radvaň

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 47 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na komerčné účely o celkovej výmere 47 m2, Banská Bys

Publikované: 20.04.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

323 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Prenájom - výrobný/skladový priestor 730 m2 Radvaň, Banská Bystrica.

Reality Banská Bystrica

Priestor pre výrobu | 730 m²

Ponúkame na prenájom výrobný/skladový priestor na komerčné účely v osobnom vlastníctve o celkov

Publikované: 02.05.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

4,000 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

NEO – Prerobený 2-izbový byt 58 m² s loggiou v blízkosti centra

Reality Trnava

2 izbový byt | Na Hlinách | 58 m²

Naša spoločnosť vám ponúka na prenájom zariadený 2-izbový byt s loggiou o výmere 58 m², oriento

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na prenájom Trnava

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NEO - 3i byt v projekte CUKROVAR s parkovacím miestom

Reality Trnava

3 izbový byt | Cukrová ulica | 58 m²

Hľadáte moderné bývanie v novostavbe v Trnave, navyše vo výbornej lokalite? Tento menší 3-izbov

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Trnava

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO | Priestranný kancelársky priestor s parkovacím miestom , blízko obchvatu !

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Ľudová | 100 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor o výmere 100 m², situovaný v štvorpodlažnej budove na

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na prenájom Trnava

1,050 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

NEO- Kancelárske priestory v centre Trnavy na prenájom

Reality Trnava

Administratívny objekt | Pekárska | 54.6 m²

Realitná kancelária Neoreal Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor na Pekárskej ulici v ce

Publikované: 02.05.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Objekty na prenájom Trnava

Cena dohodou

NEO | Priestranné kancelárske priestory s parkovacími miestami , blízko obchvatu !

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Ľudová | 150 m²

Ponúkame na prenájom presvetlené kancelárske priestory s priestrannou chodbou, s kuchynským kút

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na prenájom Trnava

1,000 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

NEO – 2i byt v projekte Cukrovar

Reality Trnava

2 izbový byt | Cukrovarská | 48 m²

Hľadáte moderný 2-izbový byt v novostavbe v Trnave, kde si môžete vytvoriť nový domov? Tento by

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Trnava

750 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO - Trnava - obchodno-administratívne priestory na prenájom v novom projekte v zóne TMT Mall

Reality Trnava

Obchodné priestory | Nová | 177 m²

Ako výhradný sprostredkovateľ ponúkame na prenájom obchodné a administratívne priestory v pripr

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

14.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

NEO - Exkluzívny obchodný priestor

Reality Trnava

Obchodné priestory | 28 m²

Uvažujete nad vlastným podnikaním a hľadáte ideálny priestor pre svoj biznis? Realitná kancelár

Publikované: 29.01.2022 Aktualizované: 24.03.2026
Priestory na prenájom Trnava

550 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

NEO - 2i byt s industriálnym nádychom a parkovacím miestom

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Mikovíniho | 53 m²

Realitná kancelária NEOREAL Vám prináša štýlový 2-izbový byt s vlastným parkovacím miestom. Ten

Publikované: 06.02.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Trnava

720 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO - Trnava - administratívne priestory na prenájom v novom projekte Daisy Market

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Nová | 288 m²

Ako výhradný sprostredkovateľ ponúkame na prenájom moderné administratívne priestory v priprav

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

10.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

NEO – Nádvorie kancelárske priestory na prenájom v centre Trnavy

Reality Trnava

Polyfunkčný objekt | Trojičné námestie | 68.4 m²

Realitná kancelária Neoreal Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v centre Trnavy. Kance

Publikované: 06.03.2025 Aktualizované: 17.02.2026
Objekty na prenájom Trnava

684 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NEO - TRNAVA - Administratívny priestor na prenájom

Reality Trnava

Administratívny objekt | Bernolákova | 105 m²

EXKLUZÍVNY KOMERČNÝ PRIESTOR S TERASOU, PARKOVANÍM, GARÁŽOU A NABÍJAČKOU PRE ELEKTROMOBIL Ponú

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na prenájom Trnava

1,700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

NEO – atraktívny dizajnový 2i byt centrum Halenárska

Reality Trnava

2 izbový byt | Halenárska | 55.5 m²

Naša spoločnosť vám ponúka na prenájom dizajnový kompletne zariadený 2 izbový byt v centre mest

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na prenájom Trnava

950 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

NEO - Moderný 3i byt v projekte CUKROVAR

Reality Trnava

3 izbový byt | Cukrovarská | 57 m²

Hľadáte moderný byt na prenájom v novostavbe v Trnave, navyše vo výbornej lokalite? Tento štýlo

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Trnava

890 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO - Elegantný 4i byt na prenájom – novostavba v srdci Senice

Reality Senica

4 izbový byt | Sadová | 77 m²

Ak hľadáte na prenájom moderný byt v novostavbe v Senici a vo výbornej lokalite, tento 4i byt v

Publikované: 01.07.2023 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Senica

940 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

NEO - Trnava - 87 m2 - priestory na prenájom v novom projekte Daisy Market, TMT