REZERVOVANÉ!!! Senec - NA PREDAJ čiastočne prerobený 1,5 izbový byt, hneď pri pešej zóne v centre mesta.

Reality Senec

1 izbový byt | Hollého | 38 m²

REZERVOVANÉ!!! Wealth Group ponúka exkluzívne na predaj čiastočne prerobený 1,5 izbový byt v ce

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senec

155,000 € 4079 €/m²

Hľadáme 1-izbový byt v Senci

Reality Senec

1 izbový byt | Senec | 0 m²

Predávate byt? Pre našich klientov hľadáme 1-izbový byt v Senci. Kontaktujte nás na 0908 463 0

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Senec

115,000 €

DIRECTREAL|Na predaj 1-izbový byt v Senci vo vyhľadávanej lokalite

Reality Senec

1 izbový byt | Pezinská | 40 m²

Directreal Optimal - Realitná kancelária Directreal Optimal Senec ponúka exkluzívne na predaj

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senec

145,000 € 3625 €/m²

SENEC - EXKLUZÍVNE NA PREDAJ - kompletne zariadený a klimatizovaný 1 izbový byt v centre mesta - Nám. 1. mája v Senci

Reality Senec

1 izbový byt | Námestie 1. mája | 38 m²

Lokalita: Nám. 1. mája 7/A - Senec - v pešej dostupnosti máte všetko, čo si k životu prajete...

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Senec

159,000 € 4184 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ - Útulný, svetlý 1 izbový byt, Senec

Reality Senec

1 izbový byt | 33.32 m²

REZERVOVANÉ - Exkluzívne Vám ponúkam na predaj útulný, svetlý jednoizbový bytík na Pribinovej u

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senec

142,000 € 4262 €/m²

Exkluzívne bývanie pri vode - 1 izbový apartmán na Slnečných jazerách

Reality Senec

1 izbový byt | Slnečné jazerá | 18.63 m²

Realitná kancelária Briliant Reality Vám predstavuje jedinečnú ponuku moderných 1 -, 2 -, 3- iz

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Senec

122,000 € 6549 €/m²

REZERVOVANÉ - Senec - exkluzívne iba u nás - nádherný, komplet zariadený 1 izbový byt s parkovacím státím v tichej lokalite, ul. Marhuľová v Senci

Reality Senec

1 izbový byt | Marhuľová | 34.62 m²

REZERVOVANÉ... Lokalita: ul. Marhuľová, Senec. RK Quality SC Vám exkluzívne ponúka na predaj 1

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Byty na predaj Senec

155,000 € 4477 €/m²

člen NARKS

ZNÍŽENÁ CENA: 1.5 - izbový modulárny dom so záhradou a parkovaním, Strmá ulica, Senec

Reality Senec

1 izbový byt | Nezadaná | 30 m²

Ponúkame na PREDAJ 1.5-izbový modulárny dom s pozemkom, v tesnej blízkosti centra mesta Senec.

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Senec

135,000 € 4500 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Rodinné domy na predaj (23054)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie